Stránky Komunální Politika .CZ jsou platforma pro vyjádření názorů politiků i voličů. Obsah těchto stránek nevyrábí žádná redakce.

Přispějte svými názory na činnost zastupitelstva ve vašem městě. Pomožte politikům pochopit, co chcete a kde oni dělají chyby. Upozorněte na chvályhodné počiny vedení vaší obce. Upozorněte na prohnilé.

Milí Lomáci, díl XX.,

... aneb…. sukces se nekonal, potlesk nevyvolal ani jednu oponu .....

Zloději vládnou a poctiví se bojí

Anabáze pokračuje

Beztrestně kradou a my se bojíme

Nevěříte? Nechte si předložit…..., aneb (ne)slušnost se opravdu nevyplácí?

... válka deprivantů v Mostě řádí snad více než samotní její protagonisté....

„Pragmatismus“ třídního boje dle KSČM

Možná jde možná (zatím) o banalitu, ale dění v souvislosti s duchcovskou koalicí ve složení ČSSD – KSČM – DSSS mě přivádí k některým nikoliv nemožným úvahám. Takže. Centrální vedení ČSSD dalo regionální (ústecké) sociálně demokratické struktuře jasný signál o razantním postupu proti místní duchcovské buňce ČSSD za to, že na tohle (podotýkám – jedna, nikoliv z jediných koaličních podob v Duchcově) uspořádání přistoupila.

A peníze tečou domů dále

Výzva k novým zastupitelům

Když zastupitelům chybí sebereflexe

Je po volbách a jedem dál

Morální kredit starosty

Nová doba , staří lupiči

O ctihodných kandidátech a jejich morálce

A opět máme po volbách

A opět máme po volbách

Prezidentské povídání, díl XXV.,

( aneb Porucha je na Hradu, prosíme občany o čtyřletou trpělivost..…)

28. říjen 1918 – vznik samostatného Československa

/nepočítejme léta, ale přemýšlejme o jejich významu/ nad vznikem samostatného státu Čechů a Slováků se zamýšlí Mgr. hana Svobodová, Ph.D., 1. místopředsedkyně OMMO

Problém limitů hnědého uhlí musí být řešen, ne jak se to komu, kdy hodí a „využíván“ jako politická karta

Prolomení limitů těžby hnědého uhlí v severních Čechách podpořil při jednání s vládou, odboráři a zaměstnavateli prezident Miloš Zeman. „Dříve nebo později k prolomení limitů dojde,“ řekl Zeman. K otázce by podle něj mělo být krajské referendum. Prolomení limitů těžby podpořil i šéf odborové centrály Josef Středula. Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/zeman-pri-jednani-s-vladou-a-odbory-podporil-prolomeni-limitu-tezby-uhli-149-/ekonomika.aspx?c=A141020_113747_domaci_kop

Zajímavá práce

Jak beztrestně krást

Rozkrádání města

Povinná volební účast? Opravdu uvážlivý vklad do významu polistopadového vývoje?

Jako svůj vklad hlavy státu k nízké účasti občanů při komunálních volbách vyslovil M. Zeman myšlenku, aby byla účast občanů při volbách povinná. Takže své jedno ze základních práv by mohli občané dostat v tomto současném českém absurdistánu jako povinnost. To ani klasici ML nedokázali domýšlet a promýšlet. Máme my to v hlavě státu hlavu. Nad vyslovenou ....docela se obávám tvrdit, že myšlenkou, protože je docela možné, že se prezident v tento moment příliš nezamýšlel, se ovšem zamyslela analytička Mgr. Hana Svobodová, Ph.D. a zde si můžete přečíst její zamyšlení: (vb)

Zhodnocení vystoupení politického hnutí OMMO v komunálních volbách 2014

Jak jsme slíbili tak činíme, ale přesto další dílčí analýzy dění kolem komunálních voleb a jejich výsledků budeme dále provádět - Zhodnocení vystoupení politického hnutí OMMO v komunálních volbách 2014, čtěte zde:

Josef Vlček

Poděkování od občana

Odkaz T.G.M pro dnešek a budoucnost, aneb zneužitý odkaz Made in Brüx?

začalo to v březnu 2012 a v úterý 23.9.2014 se Mostečané dočkali, ale.....

NEPSANÝ ČESKÝ ZÁKON = NENÁPADNĚ OKRÁST A ZABÍT VŠECHNY OBČANY Č.R.:

POMÁHAT ZLOČINCŮM VLÁDĚ Č.R. A CHRÁNIT PODVODNÍKY ČERNÉ KONĚ NAPŘ. KLUSÁKY:

MOTTO POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY:,,OKRÁDAT A VRAŽDIT!"

Milí Lomáci, díl XIX.,

aneb KD Lom vydesinfikovat od arogance a politické ignorance, poslední zhasne a zamkne…..

můj ředitel

první šéf

Po ukončení školy otevřené oči

Ano, autoritář nás nezachrání, ale ani jeho firma. Občan by to už mohl zkusit

Tento text by si měl přečíst nejen politolog Robejšek, ale i jeho "idol" Andrej Babiš, ale stejně asi není záruka prozření z jejich firemního snění. Zkuste to Vy, PT čtenáři, místo nich. Když nic jiného, budete poučenější než tito dva a spousta dalších vyznavačů vize, že nás spasí jací si "podnikatelé lidumilové" jdoucí do politiky údajně jen a jen a pouze pro blaho nás všech. A že na tom vydělají jen ONI, to neřešte, jen vhoďte hlasy do urny pro jejich barvy a o víc se nestarejte. Poslechnete? Sorry, já ne!

Starší články
HLEDAT