Ať žijou volby

Město plné duchů

Ať žijí oranžoví duchové

No a máme to za sebou...

Zase jsme nevyhráli jsem nezávislák bez angažování v jakékoliv politické straně, bohužel jsem jenom občan této republiky...a vlastně nevím jak dlouho. Moji kamarádi jsou taky nezávisli voliči, volili všechno možné jenom né oranžovou máme ji totiž v našem městě plné zuby..

Jsem občan F-M a jsem nasraný. Proč??? možná MHD zdarma, 1x ročně guláš a pivo zadarmo, nejdražší městský web asi né jenom v ČR za cca 1,2 mega, 591,- Kč za GJ tepla, nová cesta u polikliniky, na kterou i důchodci nadávají. Budoucí arboretum ve Frýdku a to ještě nevím kolik bude stát ??

Máme Aqupark, který určitě nevydělává a v budoucnu se ho město, za malý poplatek bude chtít zbavit. Vždyť stál jenom 180 mil. a kde jecena na údržbu.

Když to jako obyčejný občan tohoto "města nebo obce" se sumarizuji tak tady vyhráli ČSSD, ale jak je to možné?? Kdo je volil???

Já a má rodina ani mí kamarádi a jejich kamarádi a rodiny žadnou oranžovou nevolili. Podnikatelé taky né možná duchové a důchodci nebo ti bezdomovci , kteří se přišli ožrat a nažrat za peníze daňových poplatníků a ještě jsme museli zaplatit úklid bordelu, který u oranžového stánku vznikl. Kdo je vlastně volil ???

"Možná duchové".

Tak vám milá ČSSD přeji hezké tunelování našeho města. Možná budeme mít nejdelší tunel tak jak užasně nejdražší web města

"Ať žijí Oranžoví duchové"

Zadáno: 2010-10-19 13:00

Dotčená obec: Frýdek-Místek

Zobrazeno 4799x

Zadal: Zabiják mozků

Odtvítovat Sdílet přes facebook Odeslat e-mailem


HLEDAT