Celoživotní know - how

Tento článek byl doručen e-mailem 21.12.2010. S autorem jsem komunikoval během prosince kam ho zařadit - pod kterou obec. Omlouvám se mu, za zpoždění publikace článku. Váš nestíhající administrátor

Struktury policie vznikly za léta od roku 1990 a byly ovlivněny lidmi - politiky, které je uzpůsobily pro své mocenské záměry. Tedy je třeba vybrat lidi, kteří obstály v systému vnitra a společnosti morálně a pracovně po 20 let, vyzkoušet je do nově navržených struktur. Tyto struktury se dotvoří zkušeností apod.

I pád vlády stojí za to, i nové volby, aby typ struktury Langr, Vidím, Tluchoř, ..., Nečas, ..., Dalík byly odsunuty a bude třeba ještě dlouho pracovat proti nim.

Tato cesta bohužel vede přes prezidenta Klause ( již od roku 1991 ), jakožto zdroj nastavení korupce a jejího obhájce. Až do světa tuto korupci infiltrovali intrikáři ( zastavená zbořeniště u nás za stamiliony v rámci privatizace ala hypotéky v USA do roku 2050 - je to podobné ).

Cesta musí být taková, aby cíle proti korupci bylo dosaženo = kroky musí být občanům krátce a jasně pro pochopení věci osvětleny.

Druhé dilema bohužel tkví v tom, že policie a politici s mnohých stran jsou v tom zřejmě podle jejich úskoků namočeni ? ( gripeny - ODS Sobotka zmínil, že se něco říkalo, fotovoltaika - Škromach, stavby za 20 milionů - Palas aj. ) a nemají zájem na výměně policejního prezidenta ( Nečas, Tejc aj. ) a kritizují Johna ( největší nevzdělanost je totiž podlost ala Langr, potom nestačí ke vzdělanosti ani 2-3 diplomy ). Policejní prezident nic nevyšetřil, ať je jakkoliv dobrý.

Tedy je třeba systematicky konat, aby proces nemohli "všichni" vyjmenovaní přerušit a zastvit. Jednou tomu hlavu useknout, i když tím nebude korupci konec. Je to však pouze možný a potřebný krok pro nový začátek k lepšímu.

Strany, jako ČSSD na návrhy občanů ani neodepisují, přestože jim budoucnost za podmínek jak konali jsme mnozí sdělili ještě před volbami a stalo se tak = hlavní prohráli !

Je či bude tomu podobně i u sympatizantů VV s využitím zkušeností až vědeckých / zdravého rozumu * * * ?

Občané budou časem volit osobnosti, nikoliv strany ... ( pokud ovšem politici zase nezmění systém volby ).

Také díky Blažkovi ODS a Onderkovi ČSSD v Brně za odvahu v novém stylu komunikace a uznávání hodnot, avšak musí to prokázat činy !!! Komunikace ( nikoliv stoprocentní netolerance například po léta vedená od ODS ) ve společnosti jsou největší devize pro tvorbu zdrojů nebo jejich vysychání ( je to největší EKONOMIKA a nejvyšší hodnota k spolužití a rozvoji společnosti - státu ).

P. S. Článek byl napsán před jednáním koalice u prezidenta a ejhle, jak se trefil ... a také hlavní otázka zní, zda VV bude komunikovat se sympatizanty apod., nebo začne tajit věci jako po jednání na Hradě ( ? ). Ovšem způsoby jednání a výmluv v parlamentu například Nečase, ale i Johna ( pohrdavé úsměšky k soupeřům - opozici, ač sámi ve všem namočeni až pom uši ) braly dech a ukázaly tu hrůzu politiků, která překonává v časové posloupnosti i můj předchozí článek. Nikdo slušný v zemi nemůže těm co to předvedli již nikdy věřit. ... vždyť oni za nic nemohou, ani za předchozí stamiliardové úniky, oni musí jenom škrtat * * * ( škrtáním ještě nikdy nezbohatl ... a jednání proti lékařům ( tj. proti 16 tisícům lidí je unikum promiňte debilnosti a nekomunikace od toho ministra !, vždyť na to měl již půl roku !!! ). Také škrty nemocným a postiženým mohou provádět jenom lidé se svinstvem v duši ... .

Zadáno: 2011-02-09 00:45

Dotčená obec: Břeclav

Zobrazeno 4630x

Odtvítovat Sdílet přes facebook Odeslat e-mailem


HLEDAT