Chtějí politici vědět co dělají špatně

Kriminál pro vyvolené, majetková přiznání...

ČR NENÍ PRÁVNÍ STÁT, ŽIJEME V EKONOMISTICKÉ DIKTATUŘE V PODRUČÍ NAPROSTO NEUVĚŘITELNÝCH ZOUFALCŮ BEZ SEBEMENŠÍ MORÁLKY A SEBEREFLEXE

ČR není právní stát.

1. Majetková přiznání všech ve státní správě.

2. Hmotná a trestní zodpovědnost všech úředníků jejichž činností vznikají škody nebo jsou přímo poškozováni jednotliví lidé jejich úmyslnými zlovolnými postupy či nekonáním.

3. Každý soudce coby třetí pilíř by měl znát Deklaraci lidských práv nazpaměť a jednat přednostně v jejím duchu při své práci pro občany.

4. Jediní kdo mohou vyrábět antidatované smlouvy jsou právníci jejichž prostřednictvím je páchána či zakrývána trestná činnost. O právnících se jaksi nemluví a přitom jsou vedle úplatků jak prostředkem tak i nástrojem k provozování trestné činnosti. Tím se nechci dotknout těch slušných, ale sami vědí v čem a s čím pracují. Kdo má čisté svědomí toho se to dotknout nemůže, kdo má máslo na hlavě, je trefená husa a tak se i projevuje.

5. Úplatky. Kdo v tom nejede, je občanem 3 či 4 kategorie což je v příkrém rozporu s Deklarací lidských práv. "Všichni lidé jsou si ve svých právech rovni." Kdo pomocí úplatků posouvá tyto meze je srovnatelný s Adolfem Hitlerem. Jde o základní přístup.

Bezohlednost, arogance a ignorantství je dnes politickým stylem pravicových specialistů na lži a vždy byla. Prolhaní podvodníci si myslí že to jde okecat nebo odsedět (za plat z kapes občanů) než to přejde, či případně se zamete pod koberec.

Zastrašování, překrucování a účelové lhaní je ubohost nejhoršího kalibru.

Názor dalšího občana který má naprostou pravdu by si měli vzít k srdci všichni kteří tvrdí že to co dělají, dělají pro občany. Tento občan také nepatří k těm občanům pro které pracuje pan Nečas. On totiž pracuje pouze pro úzce vymezené elity jak to předvedl již jeho předchůdce pan Topolánek. Asociace do hlubší minulosti či směrem na HRAD nemá smysl již snad ani připomínat. Říkám tomu zločinecká beztrestnost a rozhodně to není závidění úspěchu. Je to spíš pláč nad zoufalou ubohostí.

Přejato od spokojeného spoluobčana.

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra Dobrý den, prosím odpovězte mi jednoduše, krátce, logicky, tak abych to pochopil i já, obyčejný pracující "otrok", této "svobodné" země a rukojmí této vládnoucí arogantní garnitury. Když já, jako občan, způsobím komukoli, ať státu, nebo soukromé osobě škodu nad 5 tisíc, jde o trestný čin a budu se zodpovídat před soudem. Pokud poslanec, politik, ministr způsobí státu škodu víc jak půl miliardy, stačí se mu omluvit a všechno je v pořádku? Mluvím o tom arogantním nadčlověku Vondrovi a korupci s firmou Promopro. Protože dělám ve stejném oboru jako jsou poskytované služby promoprem, mohu konstatovat, že zakázka byla minimálně 10x předražená. Pro mne a většinu svéprávných lidí je na první pohled jasné že utekly stovky milionů v době, kdy údajně vládě záleží na každé koruně a ždímá bezcitně peníze i z těch nejchudších... Vysvětlete mi, jak je vůbec možné, že člověk, který má pohádkový plat taky za to, že zodpovídá za určitý resort a dojde k takovému průseru, že vůbec může setrvat ve své funkci a to nemyslím ze své vůle, ale že nemá hodinovou výpověď, jakou by dostal v každé soukromé firmě, kdyby prošustroval on nebo jeho podřízení jen zlomek z částky o které je řeč. Jak je vůbec možné a jaké to máme zákony, že takový člověk vůbec ještě má přístup do parlamentu, vlády, že pobírá plat a další ministerské výhody??? Za co má svůj plat a výhody??? Odpovězte ať to pochopím já další miliony voličů a občanů, kteří si kladou stejnou otázku! Proč lidé ve vládě, poslanci a ti co mají moc, mohou okrádat stát, tedy nás všechny, proč potom vůbec platíme daně, na co, komu?? Aby jste měli na své zlodějny, tunely, podvody, korupce? Kolik z toho rozkradeného bilionu korun za posledních 10 let se vyšetřilo, objasnilo a kolik lidí za to bylo exemplárně odsouzeno, byl jim zabaven majetek a obstaveny konta? Proč nehledáte peníze tam kde jsou, na těch tajných kontech zkorumpovaných politiků, tam jsou ty stovky miliard!!! Proč je chcete tahat z kapes lidí kteří žijí od výplaty k výplatě se strachem jestli koncem měsíce budou mít na nájem? Je směšná vaše důchodová reforma a hledání 2 miliard na platy lékařů v době kdy díky korupce mizí stovky miliard. Jak bychom se měli dobře i bez reforem, kdyby jste pánové politici vystačili se svým nemalým platem a dělali jen svou práci. A nebo je účel toho teátru opět nasrat slušné lidi, kterých je pořád většina do té míry, že zase vyjdou do ulic, protože je tam vyžene pocit bezmoci stejně jako před 20ti lety?

Myslím, že dnes by byla revoluce možná oprávněnější než tehdy, většina těch, co cinkala klíčema, měli tenkrát vyšší životní úroveň než dnes a o sociálních jistotách ani nemluvím!!! Proč se korupce neposuzuje a netrestá jako vlastizrada výjimečnými tresty? Vždyť jde o vlastizradu, jde o ten nejhorší čin po vraždě, vždyť vraždíte národ jako takový! Nebo se řídíte heslem Stalina, že když zemře /trpí/ jeden člověk, je to tragédie, ale když zemřou /trpí/ tisíce, je to statistika??? To co se v této zemi děje, je tragédie i když trpí miliony. Je to nepochopitelné, neomluvitelné a bohužel naprosto beznadějné. Jako občan už naprosto ničemu nevěřím, ani v lepší budoucnost, ani ve spravedlnost, v nic. Zůstává jen hořká příchuť beznaděje a bezmoci... A toho jste pánové dosáhli po 20 letech od revoluce. GRATULUJI. Musíte být na sebe, jako politici opravdu pyšní. Uzavřu to moudrým a pravdivým konstatováním: KOMUNISTI NÁS 40 LET VEDLI DO PRDELE, ALE VY JSTE NAŠLI ZKRATKU !!! Bezmocný rukojmí teto nekompetentní, bezpáteřní anarchistické vlády / i těch předchozích/. TŠ Já bych k tomu dodal toto:

nejsme bezmocní, my jsme jejich živitelé, ne oni naši! To oni jsou našimi zaměstnanci, ne my jejich. V současné době je přeci úplně jasné, že tady nikdo minimálně dvacet let pro nás nejen nic nedělá, ale vyloženě nám škodí! Kdo by trpěl takové zaměstnance? Legální postup je dát jim prostě výpověď (a to bez udání důvodu, přesně tak, jak je to v jejich v návrhu nového pracovního zákona) Pokud ji nepřijmou, přestat jim platit! Nebo si snad ještě dnes někdo myslí, že by bylo bez těchto parazitů hůř???

JK

Pokud souhlasíte pošlete dál

Právě jsem z TV zaslechl Nečase jak tvrdí další ze svých lží o tom že máme šestou nejnižší nezaměstnanost. Kdyby šli všichni nezaměstnaní skutečně na úřad práce tak by se asi divil. Proč ten člověk pořád jenom lže a lže a lže ani se nezačervená?

On svým lžím věří.

tohle nedopadne dobře a vím proč to říkám...

tricodedolphine9 -WAR-

Zadáno: 2011-06-20 01:21

Dotčená obec: Praha 7

Zobrazeno 4791x

Odtvítovat Sdílet přes facebook Odeslat e-mailem


HLEDAT