Ještě jednou odpověď panu "Sibrinu"

Vodné

Vodné od načerno připojených = daně z prostituce

Tak, pane "sibrine", zajímavé... Nové téma kolem nezkolaudovaného vodovodu aneb "Jak co nejvíc vytěžit z jednoho tématu". Takže - nejprve "otrávená voda". Vtipné, že pan Sibrin všude vytrubuje, že ho na úřadě chtěli otrávit, když mu jako občerstvení nabídli vodu. Zapomíná dodat, že ta voda byla z barelu. Další: Žádné kontroverzní téma nedostalo v Rudém právu (rozuměj v Novém Zebrinu) tolik prostoru jako voda - osobně se totiž velmi dotýká pana souč. starosty. A co je nového? Nejprve "ty, ty, ty, místostarostko," že jste nechali černé duše připojené (do té doby to nikomu v žaludku neleželo, že pane st., nyní ještě "ty, ty, ty, že jste nevybírali vodné od černých duší - to je vtipné... Připomíná mi to dilema: Má stát vybírat daně od kurev a legalizovat tak jejich "práci"? Peníze jsou peníze, je jedno za co, že? Ještě je zvláštní, že pan starosta a pan Sibrin mají stejné nápady najednou...

Zadáno: 2013-04-29 16:46

Dotčená obec: Sibřina