Neprofesionální a opravdu Neslušné jednání!!!

Jeví se, jako by tady někdo chtěl mého kolegu opravdu sprostě potopit a ničit. Jsem velmi znepokojen chováním a přístupem příslušníků státní správy a policie z Dačic

Před pár dny jsem seděl v kavárně se svým váženým kolegou panem Robertem Malým. Řadu let spolu spolupracujeme a nikdy bych nevěřil, že se takto šikovný, slušný a opravdu schopný člověk s mnoha schopnostmi a dovednostmi vyřazující ho z běžného průměru, dostane pod takovou smršť pomluv, špíny a plánovaných nekalých úmyslů, které mi byly sděleny.

Sám vedu několik firem, působil jsem i jako poslanec a když se ke mě dostali informace o tom, jak pan starosta Vít Krušina napomáhá bývalé partnerce a policistům z údajných Dačic prý, na plánovaném zločinu a snad dokonce tito policisté vyobchodovali své pravomoce za pohlavní styk jeho bývalé, aby na něj něco šili... Byl jsem situací natolik šokován, že jsem se rozhodl napsat sem svůj postoj a v každém případě budu za panem Malým stát!!! Tomuto člověku je pár let přes dvacet let a když byl poprvé u mě na jednání, bylo z něj cítit, že to má skutečně v sobě srovnané, ví co v životě chce a čímž si mě získal už před čtyřmi lety nejvíc, byla jeho schopnost pracovat s lidmi a v dnešní době o jeho schopnostech vážně nepochybuji, naopak. Nechápu, jak z něj podle mých informací může někdo udělat nějakého duševně narušeného člověka? V první chvíli jsem si myslel, že si to snad pan Malý vymyslel, ale když jsem četl ty smsky od jeho bývalé, kde je mu v podstatě jen sprostě vyhrožováno soudy a policií, dozvěděl se o nějakém policistovy Neuvirtovy, jak ho odrazil a vůbec s ním nekomunikuje a poté jsem si potvrdil u dalších partnerů se kterými společně pracujeme, že místo toho, aby s ním komunikoval, tak se prý přidal ke svým kolegům a dokonce je také zastupitel.

Nezlobte se, ale toto není v žádném případě korektní, profesionální jednání a pokud si takové postoje dovolí i starosta a policista, tak tam máte tedy pěkný bordel a tito příslušníci absolutně netuší nic o politickém, státním, správním jednání a jsou v tom jistě vážné zájmy!!! Pan Malý je úspěšný, šikovný člověk, školí mé lidi a s psychikou je na tom kolikrát lépe jak my všichni u nás dohromady a doufám, že se tam v tom Cizkrajově situace srovná a pana Malého tito sprostí lidé nechají v klidu žít. Jak už jsem řekl, vždy se za něj postavíme a to dokazuji i tímto příspěvkem, protože mě to opravdu moc mrzí, čím pan Malý musí procházet kvůli takovým neslušným, nevychovaným, nevzdělaným lidem.

Budu věřit v pozitivní konec, především pro váženého pana Malého.

Hezký den B.G.

Zadáno: 2014-08-02 14:25