Nesnesu výstavbu mešity v Hradci Králové, tak bojuji. Přidejte se.

AntiIslamismus.

Muslimové se zase chtějí dostat k pokoření historické kultury v ČR. Ať se nesnaží stavět mešity, ale at se dlouhodobě zaměří na přijetí kulturních a společenských hodnot společnosti, která je milostivě přijala.

K přesvědčení bojovat proti výstavbě mešity v Hradci Králové mne hnaly následující důvody.

O víkendu 14. – 15.8.2010 jsem se dozvěděl o záměru Muslimské asociace v Hradci Králové vystavět muslimské centrum s mešitou na adrese Brněnská 315/4, Hradec Králové 12, 500 12. Nejsem xenofob, ale mám z větší přítomnosti muslimů strach.

Chápu islám jako náboženství zaměřené navenek mimo skupinu věřích a to agresivním způsobem s cílem po moci za jakoukoliv cenu ( Korán : zabij nevěřící, budeš se radovat v Ráji z huristek, které jsou pannami.). Tradiční západoevropské země praktikovaly desítky let vstřícnou imigrační politiku a ted vidí, že udělali chybu. Nechci, aby stejnou chybu opakovala ČR. Vidím vše ve výhledu. Nyní je v Hradci Králové cca 250 muslimů "inteligentních". Jsou to převážně studenti, vědečtí pracovníci, podnikatelé, lékaři. Nemám problém zajít s kýmkoliv z nich, pokud mne dřív neodsoudí, na kávu. Při současně přijatých imigračních zákonech v EU, které ČR předepisují přijmout desítky tisíc i více imigratů v dalších letech, mám ale strach z následujícího. Za 20 let bude v Hradci Králové 20 000 muslimů, z toho 800 "inteligentních" (studenti, lékaři, podnikatelé) a 19 200 "neřizpůsobivých", kteří budou vyvolávat pouliční války, rabovat obchody, zapalovat auta. Příklad z Francie atd. je zcela průkazný.

Na stránkách hkmesita.cz (autor neznámý, i když jméno tam je. Krátce ale výborně sepsáno) jsou překlady pod menu "muslimové". Zcela jasně říkají/je tam překlad , že muslimové chtějí posílit svoji moc v Hradci Králové. Moc?? Též mne děsí, co vše ve skutečnosti za jejich úmyslem výstavby mešity je. Tamtéž píší, že nemohou všechny informace napsat veřejně, že si o ně musí zájemci telefonovat. Oč jde? Na idnes.cz minulé úterý vyšel článek, kde nějaký Islaím říká, že mešitu stavět nechtějí, že centrum má sloužit pro lepší život 6-7 studentek z Univerzity Hradec Králové. Tvrdí přitom zároven, že potřebuje 15 miliónů, které nemají a vyhlašuje mezinárodní sbírku. To říká i Muslimská asociace v Hradci Králové a sbírku svolává. Chce dát Muslimská asociace v Hradci Králové na blaho jedné studentky 2,5 miliónu Kč? Oč jde? Jak jsem slyšel, někeří představitelé muslimů mlží, že mešitu nechtějí, jiní říkají že ano. Oč jde?? V Koránu se též píše/dovoluje (myslím) lhát nevěřícím. Oč jde??

Nejsem věřící, ale uznávám některé věci z Desatera jako morální principy. Odmíl bych výstavbu jakéhokoliv modlitebního místa pro jiné, nežli tradční náboženství v ČR. Neodmítl bych synagogu. Tento můj postoj vůči výstavbě mešity je mým přesvědčením a srdeční záležitostí. Nejsem xenofob a rasista, ale toto přesvědčení je u mne dlouhodobé.

Lidem jsem posílal petiční arch ve WORDu mailem. Oni ho slíbili rozvěsit po Hradci Králové. Kde se ona místa nachází, nevím. Uvítám další lidi, kteří se k distribuci petice přihlásí. Myslím, že vše je ještě na začátku. Můj mail je valentinkusak@seznam.cz. Prosím, pomozte!! Do současné doby si Petiční arch vyžádalo cca 25 lidí. S některými jsem mluvil i telefonicky a projevili se velmi inteligentně s rozsáhlými znalostmi islámu a jeho problematiky v ČR a Hradci Králové.

Už jsem vytvořil na FB skupinu s odkazem http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=141272222576868&ref=ts a názvem "Kdo je pro referendum proti výstavbě mešity v Hradci Králové??". Bohužel ji nedokážu pořádně propagovat a rozšířit. Prosím, pomozte!! Mohu se dále obrátit na představitele města, kraje, poslance. Jsem též předsedou Sdružení Pro Salón Republiky, o.s. a počítám s jeho zapojením.

ing. Valentin Kusák

předseda AntiMešita,o.s.