Politici v bezpečí

Jak se zbavit odpůrců

Rozkrádání kryté státnímy orgány

Dobrý den.

 

Omlouvám se, že píši. Nabývám dojmu, zda v této zemi má smysl vyvíjet snahu o nápravu stavu společnosti.Včera jsem obdržel znalecký posudek. Dle tohoto posudku jsem osoba která by měla být uzavřena zřejmě na stráženém pracovišti. Nikdy jsem se netajil  tím, že jsem nebyl vždy vzorným občanem. Snažil jsem se však o nápravu a řádný život. Dospěl jsem do stadia kdy jsem nabyl dojmu, že pokud politik, byť zloděj chce v zájmu ochrany své osoby zničit občana a umlčet jej. Je mu poskytnuta součinnost policie, soudu, státního zastupitelství a následně s tím spojených institucí. Pokud najdete odvahu se ozvat, budete obviněn z trestného činu kde v zásadě nelze prokázat vinu i nevinu.  A za tímto účelem je následně zneužit duševně nemocný člověk v mém případě schizofrenik. Netvrdím, že se jednoznačně jedná o připravený komplot, ale o účelové zneužití vývoje situace s cílem umlčet nepohodlného občana. Jak mi bylo dnes sděleno Nejvyšším státním zastupitelstvím,v zásadě nemáte možnost obrany bez investovaní pro řadového občana značných finančních prostředků.

Domnívám se, že tento stav společnosti nahrává organizovaným skupinám v páchání jejich trestné činnosti.

Konkrétní případ o který se opírám pokud je řešen po částech jako jednotlivé kauzy. Nejeví se tyto nebezpečně a jsou to pochybení.V případě kdy se na věc začne pohlížet z pohledu celkové činnosti a aktivity skupiny obyvatel. Tato je jasně strukturovaná a má dané přesné úkoly a prospěch. V tomto okamžiku se již jedná dle mého názoru o milionové škody. Logicky se domnívám ,pokud někdo porušuje zákon vědomě,jistě tak nečiní nezištně. Zvláště pokud se utěšeně rozrůstá a zvelebuje jejich rodiný majetek.

K těmto ziskům vždy prokazatelně dochází v souvislosti s výkonem funkce zástupce územně samosprávního celku. Jak jsem již předeslal, využití všech prostředků k umlčení občana je v zájmu těchto lidí tedy našich politiků, naprosto legitimní. A to i v případě,  kdy k nátlaku na tohoto občana využívají i kriminální živly a násilníky. Stále státní orgány chtějí tvrdit, že nemám pravdu?

Jak je možné, že beztrestně zneužívají a rozkrádají majetek státu, občanů a města?

,,Že paní Řebíková a pane Pakosta.“

Nyní když jste pane Pakosta dosáhl jmenování svého otce předsedou komise pro rozvoj regionu a obce, můžete realisovat výstavbu lanovky za více než sto milionů do Německa. To, aby jste měl snadnější dopravu k sousedům až bude Hora Svaté Kateřiny součástí spolkové republiky Německo jak znělo Vaše přání.

Jen by mne zajímalo jaké nemovitosti potřebujete zvelebit s ohledem na rozsah veřejné zakázky.

Myslím, že dobře víte kam tím mířím.

 

Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pozornost.

 

Jiří Fábik

Zadáno: 2015-03-18 13:21

Dotčená obec: Hora Svaté Kateřiny

Zobrazeno 3731x

Odtvítovat Sdílet přes facebook Odeslat e-mailem


HLEDAT