Senátní volby

Křivý nebo rovný

Jak se pasou ovce , aneb politika v regionech je odrazem té celorepublikové.

Zná ho celá republika, protože chtít zrušit senát a přitom do něj kandidovat, to se jen tak nevidí.Je to něco, jako když John sliboval, že budou jezdit tramvají a pak naboural s vozem.

Tento rádoby politik za minulého režimu pracoval v pohostinství, což píše i ve svém předvolebním letáku. Zapomněl tam však doplnit, že v regionálním měřítku byl docela slušně postavený.Dále pak zapomněl napsat, že se z té doby zná velice dobře s panem Zádamským, otcem "oněch" Zádamských .

Souhra těchto "náhod" vedla k tomu, že se po revoluci pokusil o ovládnutí Nejdku, ale brzy narazil.Zkusil to tedy v Hroznětíně a zde na 100% uspěl.V současné době už je obec jeho a kdo nekope s nimi, kope proti nim, což také pocítí.( např u soudu v Ústí nad Labem podal žalobu na vlastního bratra kvůli vyřčené pravdě.možná by stálo za to se bratra zeptat, třeba na KSČ) Nikdo se proti němu nedokáže postavit, dokonce ani v případu ZÁDA se nikdo "neodvážil" mu , jako jedinému , škodit, i když ostatní majitelé pohostinství a podobných provozů byli postiženi. Obratný prodej majetku RaJe, strany a obce vedl k tomu , že je v současné době opravdu prosperujícím podnikatelem. Možná by se měl někdo zeptat na prodej rekreačního zařízení ROH na Velkém rybníku,jak to bylo se stranou, jak to bylo s obecním majetkem a veřejnými zakázkami. Firmy už měsíc pracovaly na zakázce a poté vyhrály výběrové řízení. Starosta se neštítí volat do médiií, jako anonymní občan s tím, že je velice spokojen s prací starosty, že vybudoval chodníky atd. To, že víceméně vyvlastnil lidem zahrádky, které měli desítky let už nikdo nevidí.

Byl bych rád, kdyby tento článek vyvolal polemiku o skupince zastupitelů(i teď ve volbách jsou domluveni, že pokud vyhraje jeden, vzdá se funkce ve prospěch současného starosty). Těch kauz je mnohem víc a alespoň tady by měly být popsány.Jedná se jen o region,ale i tady si lidé zaslouží alespoň trochu čestné jednání.Já na bráchu , brácha na mě funguje nejenom v regionálním měřítku a ovce to potom platí ze svých daní.

Zadáno: 2010-10-16 20:18

Dotčená obec: Hroznětín

Zobrazeno 4807x

Odtvítovat Sdílet přes facebook Odeslat e-mailem


HLEDAT