Trochu paradoxní mimočasováparalela

Dávky

Všechno je jinak, lži vedou z ODS

Velice mne "pobavil" tento článek

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/29211-dluznici-v-budoucnosti-mozna-prijdou-o-prispevek-na-zivobyti/

Osobně nepobírám žádné dávky, tedy absolutní "0" a to za situace kdy mi bylo znemožněno součinností odborů Prahy 7

dosáhnout na příspěvek na bydlení, následně mi byly odebrány dávky v hmotné nouzi a věci jako životní minimum neznám. Jím z popelnic a jako občan s naprosto poníženou důstojností jsem na hranici hromadné sebevraždy. Žvanění paní Řápkové a jiných degenů z ODS a praktiky jak likvidovat lidi, zneužívat jejich zdravotního či psychického stavu a ekonomickosociální vydírání, není cesta kupředu. Teror jak za okupace, lži, a nesmyslné vmanipulovávání do bezvýchodných situací, neposkytování lékařské péče (p.dr.Myslíková)

znemožnění dostupnosti lékařské péče, a základních životních potřeb je v přímém rozporu s Deklarací lidských práv. ODS prostřednictvím státní správy a nesmyslně rozhodujících soudů demoluje lidi na ůroveň ekonomického otroka. Tento Kryptoneofašistycký ekonomistický otrokářský diktaturní systém z dílny ODS není ničím jiným než holokaustem na nevinných. ČR NENÍ PRÁVNÍ STÁT. Žvanění bych upřesnil na úmyslné lhaní a překrucování. V tom si mohou specialisté z ODS podat ruce s romskými spoluobčany. Chovají se totiž úplně stejně pokud jde o to co říkají a co je naopak reálná pravda. ODS obecně postupuje tak že se nejdřív něco lidem nalže, pak se vyhledá nějaký vhodný argument (aby vypadal logicky) a tento je pak použit k odůvodňování proč něco nejde nebo musí být jinak. Následuje poskakování okolo zástupného argumentu a mezi tím se dělá všechno jiné, jen ne to co bylo na počátku deklarováno. Z těchto úhybných pseudoproblémů či úmyslů škodit se pak těžko vytváří dojem konzistentní politiky protože úhybné manévry a lži nejde skloubit do smysluplných celků a tvářit se že jde o propracovaný a komplexní program. Systém obelhat, překroutit, poškodit, zneužít, je jediné co nakonec člověku po průzkumu situace zůstane. Stejně jako definitivní znechucení a neochota spolupracovat s ekonomickým terorem. Okradli mne za posledních 20let již téměř o všechno a samozřejmě jim to nikdy nezapomenu. Válka bude hrubá krutá a bezohledná stejně jako ODSácké praktiky ekonomicky vyvolených nadlidí žijících na úkor CELÉ společnosti z úplatků a rozkrádání bez porušování zákona. Vždy když někdo z ODS tvrdí že NEBYL PORUŠEN ZÁKON, PAK BYLO NEPOCHYBNĚ PORUŠENO NĚČÍ PRÁVO ČI PRÁVA, AŤ JIŽ JEDNOTLIVCE NEBO SKUPINY.

Až vydírání a pokusy vyhladovět dojdou svého vrcholu, pak odejdu na ruské velvyslanectví požádat o politický azyl a technologie které bych se v této zemi po předešlých zkušenostech ani nepokoušel patentovat (abych nebyl opět okraden), odevzdám jinde!!!

Pro ČR pak bude vyhlášeno embargo a nebudou se na území vlasti smět používat a ani nijak se na nich ekonomicky podílet. Embargo bude odvoláno pouze v případě že zde skončí POKRYTECKÝ EKONOMISMUS a bude nastolen přijatelný normální stav. Podsouvání pocitu viny od právnických rychlokvašek typu paní Řápkové a její esesácké postoje jsou opravdu blyštivou ozdobou hrudi Českého národa. p.s. Nevěřím díky faktickým zkušenostem právnímu systému v ČR a nejsem očividně ojedinělý případ. To že si někteří lidé mohou právo kupovat či ohýbat je zjevné stejně jako to, že když neberete a nedáváte úplatky tak patříte automaticky na okraj společnosti, protože nejste schopni vykazovat srovnatelné výsledky jako ti co v tom JEDOU. Tato společnost předstírá svědomí a páchne přitom nablýskanou hnilobou. Specialistou v oboru primitivního překrucování pravdy a uplatňování kolektivní viny je pak samozřejmě pan Nečas a pokud jde o intelektuální rozměr tohoto soudruha svazáka a kandidáta pak, pak nejde o nic víc než hlubokou bídu ve schopnosti rozlišovat cokoli než vlastní zájem a neschopnost přijmout zodpovědnost za zločiny kterých se dopouští ať již prostřednictvím soudružek Pilnáčkové a Koudelové, či jiných dle příslušnosti dalších poškozovaných. Jeho pocit beztrestnosti je mylný.

Trest přijde tak jako tak a na tom již nikdo nic nezmění.

Majetková přiznání všech politiků včetně celé státní správy okamžitě ukáže kdo krade a kdo ne, sponzorování politických stran vykrádáním veřejných zakázek a jinými nelegálními cestami je TRESTNÁ ČINNOST která má patrně imunitu. Bud si asi muset ušít semtexovou imunitu a raději jí nesundavat ani ve spánku. Pak teprve budu jakž takž v bezpečí před chamtivým prolhaným primitivismem pseudonadřazenců či jiných "NADLIDÍ.

tricodedolphine9

Zadáno: 2011-06-14 23:18

Dotčená obec: Praha 7

Zobrazeno 4871x

Odtvítovat Sdílet přes facebook Odeslat e-mailem


HLEDAT