Učitelé na radnici? Ano!

Učitelé, hlaste se na post starosty!

Aktivita pedagogů ve volbách, jejich možné vítězství. Jak by to vypadalo, kdyby se na radnici octli učitelé?

Vážení havlíčkobrodští i přespolní spoluobčané.

Jakožto občan Havlíčkova Brodu jsem si tímto dovolil napsat tento článek se zaměřením na pedagogy.

Vzhledem k okolnostem a kandidátům v komunálních volbách přicházím s návrhem.

V naší obci se hlásí na funkci starosty mnoho osob, jež reprezentují různé parlamentní strany a sdružení ( ODS, ČSSD, KSČM, TOP 09 aj.). Dle mého mínění je však mnohem vhodnější, jestli-že na tento post kandidují vzdělaní lidé, což jsou především učitelé, profesorové a jiní učenci. Problémem v našem městě je nízká aktivita pedagogů ve volbách. Proto vyzývám všechny havlíčkobrodské vzdělance, aby se příštím boji o hlavu města snažili získat co nejvíce hlasů. Dále vyzývám voliče HB, aby hlasovali pro vzdělané osoby a nikoli pro prohnilé "zmetky". V posledních volbách získal pár stovek hlasů profesor výtvarného umění na GHB, umělec pan Václav Černoch, ale i jiní jeho kolegové. Doufám že příště získá jakýkoli učenec mnohem více hlasů, než nyní, a na úkor extrémistů a jiných podobných.

Posudte sami, je-li lepší, aby vládl vzdělaný, chytrý, rozumný, slušný a férový člověk, jenž má rád svou obec nebo někdo, komu je fuk, co stane s posledními památkami Havlíčkova Brodu a jiným dědictvím. Je jasné, že ten, kdo je rozumný, bude město řídit mnohem lépe než nějaký hlupák. Dobří kandidáti jsou i rodáci. Dle mého, by měl vládnout městu jen týž, kdo se v něm narodil. To je můj další názor.

Popřemýšlejte, prosím nad tímto článkem. A pak se rozhodněte, koho budete příště volit. Děkuji, že jste mému spisu věnovali pozornost!

Zadáno: 2011-03-04 09:05

Dotčená obec: Havlíčkův Brod