Znáte svého senátora?

Předsedkyně Okrašlovacího spolku a radní města Prostějova Milada Sokolová odpovídala na další anketní otázku MF Dnes o aktivitě prostějovské senátorky Boženy Sekaninové. Její odpověď najdete níže.

Zbyněk Horváth

písničkář, Přerov

Další panák s tlačítkem?

Znát svého senátora je jistě důležité. Ale pokud to nemá být jen další draze placený panák s tlačítkem na stole, je nezbytné, aby byl uznávanou osobností především v Senátu. Přerovsko mělo jedinečnou šanci zvolit si takového člověka. A promarnilo ji!

Milada Sokolová

Okrašlovací spolek, Prostějov

Potkávám ji při jednání

Svou senátorku znám, od komunálních voleb se s ní navíc pravidelně setkávám na Zastupitelstvu města Prostějova. Osobně jsem se s její aktivitou nesetkala, z článků v tisku je však vidět, že se o problematiku regionu zajímá.

Vladimír Hučín

disident, Přerov

Je pro mě nepřijatelný

Jako někdejší důstojník BIS znám dokonale bývalého komunistu a tajemníka OV SSM Jiřího Lajtocha, který je pro mne nejen z morálního hlediska naprosto nepřijatelný na pozici senátora. Tato situace dokazuje, že infantilní postupy po roce 1989 byly scestné.

Luděk Hanák

módní návrhář, Mohelnice

Asi se málo angažuje

Neznám senátora našeho regionu. O politiku se zajímám, pravidelně čtu tisk, sleduji a poslouchám aktuální zpravodajství, ale nevybavím si ani, kdo oním senátorem je. Zřejmě málo prezentace, málo angažovanosti pro region.

Mladá fronta DNES - střední Morava, 4. února 2011

Zadáno: 2011-02-07 23:59

Dotčená obec: Prostějov

Zobrazeno 4348x

Zadal: Zbyněk Klíč
E-mail: zbyna.klic@seznam.cz
URL:

Odtvítovat Sdílet přes facebook Odeslat e-mailem


HLEDAT