Josef Vlček

Poděkování od občana

Pepa Lukášek

skvělý člověk

spisovatel,politik a skvělí člověk

A co na to volič.....?

A co na to volič? Má brečet a zoufat a nebo se tomu smát?

Pokoření fotbaloví rowdies.

Sport.

Řada lidí miluje sport a fotbal zvlášt. Jsou však i případy, a poměrně známé a časté, kdy je fandění zaměňováno s násilnostmi, výtržnictvím, ničením majetku. Sparťanští „fanoušci“ však v Hradci Králové narazili.

Kodex etiky zaměstnanců ve státní správě. Použijte ho !!

Jak na úřad.

Často si lidé stěžují na libovůli úředníků. Jistě úředníci a celá státní správa drží při sobě ( poslanci v PSP, policisté a Inspekce PČR, atd.). Je možno ale úředníkům ztrpčit život při znalosti různých předpisů a jejich správnému použití a aplikaci.

Chcete ze státní zprávy informace ? Naučte se zákon !! Užijte ho!!

Jak na úřad.

Občané často tápou a nevědí, co se ve státní správě děje. Existuje však institut zákona 106/1999 Sb. o přístupu k informacím. Dle tohoto má každý občan ČR právo žádat po státních institucích informace. Je to mocný nástroj. V dalším Vám ukáži jeho užití.

Dopis primátorovi : Nechci mešitu v Hradci Králové.

AntiIslamizace.

Nejsem xenofob, ale mešitu v našem městě Hradec Králové jednoznačně nechci. Muslimové píší "postavíme mešitu a zvýšíme svůj vliv v Hradci Králové". Já říkám STOP. V demokratickém Švýcarsku mešity zakázali a my v HK si je budeme stavět? Budeme opakovat chyby jiných zemí Evropy, které muslimy vítaly a ted se jich již bojí?

Nesnesu výstavbu mešity v Hradci Králové, tak bojuji. Přidejte se.

AntiIslamismus.

Muslimové se zase chtějí dostat k pokoření historické kultury v ČR. Ať se nesnaží stavět mešity, ale at se dlouhodobě zaměří na přijetí kulturních a společenských hodnot společnosti, která je milostivě přijala.

(Ne)výstavba mešity v Hradci Králové a ZLPS.

AntiIslamizace.

Před několika týdny se objevila zpráva, že Muslimská asociace v Hradci Králové chce vystavět ve městě Muslimské centrum s modlitebnou/mešitou. Tato informace po několika dnech rozdělila obyvatele Hradce Králové na dva tábory a vyvolala vášnivé diskuze nejen mezi obyvateli samotnými, ale i v médiích a to i celostátního rozsahu

Magistrát Hradec Králové - okrádá ?

Magistrát města Hradec Králové (dále mmHK) mi poslal upomínku a vymýšlel si na mne neexistující či promlčené dluhy a chtěl po mně, abych platil. Já bojoval a ukáži Vám , jak jsem se bránil zvůli mmHK. Zjistil jsem i, kolik desítek miliónů zaplatil Magistrát soukromé osobě za privatizaci.

Úředníci Magistrátu jsou nepostižitelní. Změňme to.

Úřeníci v HK jsou zloději.

Přítel byl poškozen úřednící Magistrátu, která ho připravila o domek po rekonstrukci v žádané lokalitě v hodnotě cca 3,5 miliónu Kč. Úřednice je nepostižitelná, Magistrát se zříká jakékoliv viny na případu, přestože k tomuto činu došlo během výkonu činnosti úřednice na Magistrátě.

Nepostižitelná úřednice Magistrátu. Bojujme !!!

Zloději na úřadech.

Mého klienta podvedla úřednice Magistrátu o milióny. Navíc úřednice odboru a zdravotnictví příslušného Magistrátu. Zatím všichni, téměř, tvrdí, že nic neprocedla a je nevinná.

Já - Hradečák - chci v Hradci KHL!!!

Hockey.

Pardubice i s Kusým jsou průmyslové předměstí Hradce Králové a ted se prostřednictvím Kusého, manažera Pardubického hokeje, rozhodlo zničit snahu Hradce o zařazení se do KHL.

Mafie ovlivnovaly a ovlivnují myšlení mladých na vysokých školách.

vysoká škola pedagogická Hradec Králové - 1993

Ovlivnování myslí mladých lidí není v ČR po roce 1989 ničím novým Dělo se a děje již od roku 1989. Před tím ovlivnovali – před rokem 1989 – komunisté a StBé. Po roce 1989 ovlivnují myšlení mladých lidí zakuklení a převlečení komunisté a bývalí StBáci a k tomu se přidali novodobí mafiáni a zlatokopové.

Takhle se hospodařilo ve Zdravotnickém holdingu, a.s. za Všetečky

Zlodějiny mocných.

Pokud víte, jak na to, vytunelovat se dá vše. Samozřejmě tunelovat peníze daňových poplatníků je největší byznys.

HLEDAT