Archlebov

Počet obyvatel: 880

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Michaela Jarolíková26právnička215Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zuzana Havlíková28prodavačka192Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Leona Sedláčková41marketingový manažer149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marek Hroudný38finanční poradce146Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alžběta Janečková37úřednice128Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Leona Halasová36mzdová účetní119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Hrbotický58dělník113Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Sedláček46řidič113Komunistická strana Čech a Moravy
Libor Kopeček41podnikatel110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Machálek54údržbář sanačního zařízení94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Martinásek66důchodce91Komunistická strana Čech a Moravy
Jakub Vrbík23student85Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Danuše Strmisková43dělnice75Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Fila54dělník73Komunistická strana Čech a Moravy
Kateřina Horáková47dělnice69Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Heinig38lektor61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřiška Zemanová61důchodkyně59Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Aleš Strmiska26obsluha obráběcích strojů46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Štavka60invalidní důchodce44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Kučera50podnikatel43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ondřej Stupka29svářeč41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Arnošt Vozdecký34instruktor40Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kovalský25truhlář19Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Závodný54důchodce122Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Magda Bátorová32na mateřské dovolené116Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Robert Novoměstský25ekonom114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Machálek50zemědělec89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Sedláček42řidič88Komunistická strana Čech a Moravy
František Fila50nezaměstnaný85Komunistická strana Čech a Moravy
Jindřich Buchlovský59invalidní důchodce84Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Hasala60THP83Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Dubný60ekonom81Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Pavel Strmiska24student80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřiška Zemanová57důchodkyně76Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Gamba55důchodce69Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Buchlovský59částeč. důchodce61Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Luža44soukromý podnikatel57Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Roman Hegr26stolař50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jakub Vrbík19student41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ondřej Stupka25instalatér40Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Strmiska22obsluha CNC40Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Radek Schiel36ved. distr. centra225Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Zdeněk Poláček52inspektor ČZPI122Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
David Doležel23student109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Buchlovský55školník100Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Hasala56THP100Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Bednařík38OSVČ95Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Zálešák36zedník94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Fila46dělník91Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Hovězák33seřizovač89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Baláž55dělník88Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Šťastný20student84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Buchlovská51uklizečka82Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Zajdák37THP81Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milena Strmisková41nezaměstnaná81Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Ždánský50řidič79Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ilona Sedláčková34podnikatelka79Česká strana sociálně demokratická
Lenka Němcová38zdravotní sestra79Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Ždánský50tesař79Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Kučera42nezaměstnaný74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Božetěch Konrád69důchodce74Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Gamba51řidič71Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladislav Strmiska73důchodce71Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dalibor Němec46dělník70Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Luža40soustružník63Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Strmiska20student63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Strmiska58dojič61Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Škrhák73důchodce60Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Poláček71důchodce58Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Zajdáková35laborantka55Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Bumba38řidič51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Viktorýn51zemědělec48Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Michal Jandora23řidič44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Sopůch41instalatér43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Sedláček38řidič42Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Němec18student34Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Střeštík23prodavač30Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Buchlovský23zedník27Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Valová43dělnice23Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Antonín Männl55důchodce153Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radek Schiel32oblastní vedoucí151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Buchlovský25soukromý podnikatel150Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Hořava29traktorista148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Müller47dělník145Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Jetelina45soukromý podnikatel144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Buchlovský51školník133Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Strmiska52důchodce128Komunistická strana Čech a Moravy
Božetěch Horák37řidič126Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Moštěk45zedník126Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Gamba47řidič123Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Berka34důchodce122Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Magda Bátorová24referentka-(MD)96Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Karel Dubný52THP89Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Fila42dělník86Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Poláček52skladník86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milena Strmisková37vychovatelka86Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ivana Maulerová35nezaměstnaná77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Hrabal35soukromý podnikatel75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božetěch Konrád65důchodce71Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Kuthan66důchodce69Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Sychra29soukromý podnikatel67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vratislav Stavinoha44dělník67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislav Sychra55soukromý podnikatel66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Arnošt Sedláček26dělník38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luděk Konečný30dělník14Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Pavel Ždánský262Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Hrabal232Bez politické příslušnosti
Liberálně sociální unie
Bohuslav Strmiska179Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Machálek166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Koutný128Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Fila107Komunistická strana Čech a Moravy
František Hegr106Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Konrád103Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Božetěch Konrád89Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Hrbotický83Komunistická strana Čech a Moravy
Jindřich Strmiska80Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT