Bělá pod Pradědem

Počet obyvatel: 1 814

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Radomír Neugebauer33policejní komisař397Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Richter31finanční poradce374Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Radka Palzerová45učitelka361Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Lapčík55zaměstnanec STS297Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Kolbabová45učitelka274Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiřina Sedláčková46sociální pracovnice250Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Slaninová54živnostník241Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Čupr57soukromý podnikatel186Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavlína Štefanská44zdravotní sestra186Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michaela Plšková31učitelka odborného výcviku185Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karolína Stašáková37účetní164Občanská demokratická strana
Jan Bajza62důchodce162Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libor Zavacký56technik161Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Lapčík30projektant159Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rudolf Palzer64důchodce157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Kateřina Kadláčová32učitelka156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Josef Dolinský25podnikatel155Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vítězslav Pánek48podnikatel154Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vítězslav Jelen33zootechnik154Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Miroslav Švec49jednatel společnosti147Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lukáš Pražák27projektant144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Šťastná36poštovní úřednice142Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Helmut Kriegisch46podnikatel140Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Neugebauer36podnikatel140Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Malý48podnikatel140Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Kocúr38strojník138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimíra Hnilicová36v evidenci úřadu práce136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Ťulpík59THP132Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bc. Bronislav Rudolf22student VŠ130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Parišek43strážník městské policie128Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Pavlovič27kuchař127Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Zaoral55podnikatel119Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Alfred Vyhnánek35podnikatel118Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Kaláb36automechanik115Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Jelínek39státní zaměstnanec112Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Jurčík46podnikatel105Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Hlavatý60podnikatel96Občanská demokratická strana
Jiří Stašák66podnikatel84Občanská demokratická strana
Jiří Ondrejkovič53technik81Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marta Jahnová66důchodce68Česká strana sociálně demokratická
Olga Procházková54podnikatelka68Občanská demokratická strana
Jindřich Mandát57podnikatel61Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Kateřina Formánková32lyžařská instruktorka58Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dagmar Vlčková55zaměstnanec52Česká strana sociálně demokratická
Václav Pavlíček75důchodce39Občanská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
František Juhaňák31technik251Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Radka Palzerová41učitelka249Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Richter27technik238Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Danuše Zálešáková58inspektorka ČŠI230Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Robert Neugebauer DiS.28ředitel Charity Javorník197Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Odrášková30sociální pracovnice192Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Kubánková47asistent pedagoga MŠ190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Kolbabová41učitelka185Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Lapčík51podnikatel176Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr. Jaroslav Knoz51veterinární lékař167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Neugebauer30marketingový specialista161Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Slaninová50živnostník156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Erich Knoblich56zaměstnanec JSV155Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Sedláčková42sociální pracovnice155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vítězslav Jelen29zootechnik149Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bořivoj Tomický56podnikatel148Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Bc. Lubomír Novotný31státní zaměstnanec147Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Eliška Šparlinková43učitelka143Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Hlavatý56podnikatel142Občanská demokratická strana
Miroslav Lovětínský57technicko-hosp. pracovník135Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Mazánek50soukromý podnikatel132Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Sívek51voják z povolání ve výslužbě131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dušan Holubec47učitel na SOU130Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Ražnok49elektromechanik130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Lapčík26projektant128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helmut Kriegisch42podnikatel127Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Eduard Klaner53živnostník123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eliška Vencálková34přepážková pracovnice pošty123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Bučková53přepážková pracovnice pošty122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Stašák62podnikatel118Občanská demokratická strana
Mgr. Vlasta Ťulpíková26sociální pracovnice118Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Martin Červený DiS.41optik-optometrista113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Miroslav Jireš34státní zaměstnanec112Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Zaoral51soukromý podnikatel107Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Jurčík42podnikatel107Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Malý44soukromý podnikatel107Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Parišek39strážmistr městské policie103Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václav Pavlíček71důchodce96Občanská demokratická strana
Eliška Kovářová50prodavačka95Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hubert Bělíček37podnikatel93Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Olga Procházková50podnikatelka93Občanská demokratická strana
Jindřich Mandát53podnikatel90Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. Stanislav Šandera46technik83Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Alena Jurčíková55důchodce76Občanská demokratická strana
Marta Jahnová62důchodce72Česká strana sociálně demokratická
Václav Machala28podnikatel66Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Kolařík58důchodce64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Kadlčíková62důchodce64Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vilém Horký57OSVČ62Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Trávníček55elektrikář56Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Laštovica49modelář47Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MVDr. Jaroslav Knoz47veterinární lékař225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr. Jana Pillichová34učitelka216Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Kučák26technik216Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Eliška Šparlinková39učitelka214Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Danuše Zálešáková54inspektorka ČŠI213Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miroslav Švec41podnikatel203Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Moravík47dělník188Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lubomír Novotný27referent MěÚ179Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Kolompár58podnikatel176Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Bučková49poštovní úřednice173Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Otakar Podařil52ředitel společnosti166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Kučák43technik166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Neugebauer27technik166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mojmír Kratochvíl47zásobovač164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Basel49podnikatel160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Richter24technicko-hosp.prac.157Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Malý40podnikatel152Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Lovětínský53technicko-hosp.prac.151Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ivana Kolbabová37vychovatelka147Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Kocúr58řidič145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vítězslav Pánek40revírník143Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Stašák58podnikatel142Občanská demokratická strana
Ing. Tomáš Urban48podnikatel136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Gabriela Doupovcová29technicko-hosp.prac.134Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Ťulpík26technicko-hosp.prac.130Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Ťulpík51technik129Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Drahomír Kisel36technik124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libor Zavacký48zootechnik115Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tibor Tar66důchodce115Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Zaoral47soukr.podnikatel112Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Paríšek36strážník měst. pol.111Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Helena Michalčáková43účetní111Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vítězslav Jelen25zootechnik109Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Smejkalová60důchodkyně107Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Svoboda54zahradník104Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Jati39chemik103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Navrátil36technicko-hosp.prac.103Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miloš Migal47technicko-hosp.prac.102Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Lapčík47podnikatel101Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Slaninová47podnikatelka95Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karolína Stašáková29účetní87Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Drlík54nezaměstnaný87Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Sedláčková38státní zaměstnankyně80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Skřivánek40podnikatel80Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Emil Kučák51vedoucí dopravy79Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Pavlíček67důchodce72Občanská demokratická strana
Stanislav Sucháček72důchodce72Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Machala24dělník71Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hildegarda Franková38bankovní úředník70Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Trávníček51elektrikář69Komunistická strana Čech a Moravy
Eliška Kovářová46prodavačka68Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ivana Vaculová34laborantka67Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Laštovica45dělník66Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Kocúr30dělník66Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Martinek48prac. bezp. agentury65Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hubert Bělíček33podnikatel63Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Olga Procházková46podnikatelka62Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marta Jahnová58důchodkyně54Česká strana sociálně demokratická
Marek Kolompár33podnikatel54Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Jurčíková51důchodkyně52Občanská demokratická strana
Jana Kadlčíková58důchodkyně52Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Mandát49podnikatel51Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Křupala46zedník48Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Novák33řidič41Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Radek Zbránek33tesař39Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Renata Nováková34v domácnosti39Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Kocúrová49dojička38Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Kučáková46dojička37Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Dobiášová30brusička skla35Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Machala35řidič34Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Urbanová37skladnice27Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Franke34podnikatel27Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Dobiáš55strojník27Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Grym53zámečník27Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Hnátek44automechanik19Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Bajza50lesník295Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Eliška Šparlinková35profesorka295Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Lapčík44technik285Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radka Palzerová33učitelka256Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr. Jaroslav Knoz43zvěrolékař253Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Moravík43dělník236Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Brigita Krištoforiová52ekonom229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Novotný69důchodce229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladislav Bielik52údržbář222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Janíček36lesník215Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Lovětinský49správce211Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vávra45podnikatel202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Matlochová50technik193Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Kocúr54řidič191Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Ťulpík47technik180Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Slaninová43dělnice175Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Drahomír Kisel32technik168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Straka47podnikatel166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Slanina44podnikatel148Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Nižník42zedník147Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Eliáš46revírník145Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Provazník43podnikatel142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Jati35chemik129Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Stašák54podnikatel127Občanská demokratická strana
Tibor Tar62důchodce125Komunistická strana Čech a Moravy
Eliška Kovářová42prodavačka123Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Franke30stolař122Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Franke34elektromechanik120Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdenka Fedorová44podnikatelka115Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Radomír Prášek44automechanik114Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Štěpán47dělník113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Drlík50živnostník109Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Hoczová21dělnice108Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marcela Filipčíková43THP pracovnice108Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Svoboda50zahradník107Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Kadlčíková54důchodkyně100Česká strana sociálně demokratická
Alena Ryšavá40účetní92Česká strana sociálně demokratická
Marta Jahnová54pokojská91Česká strana sociálně demokratická
Alena Mičková36podnikatel91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vilém Horký49dělník91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Gertruda Holubcová58důchodkyně90Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Vrba34seřizovač89Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Jurčík60důchodce77Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Laštovica41dělník69Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Pavlíček63lesník68Občanská demokratická strana
Vilém Jahn57řidič67Česká strana sociálně demokratická
Alena Jurčíková47kuchařka65Občanská demokratická strana
Květa Janošková73důchodkyně46Občanská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Alena Kubánková394Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Janíček363Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Lovětínský303Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Smejkalová302Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vávra299Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Kocúr284Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Palzer284Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Ťulpík261Hnutí zemědělců
Josef Černý261Hnutí zemědělců
Anna Matlochová256Hnutí zemědělců
Pavel Moravík254Hnutí zemědělců
Jaroslav Svoboda201Komunistická strana Čech a Moravy
Libor Zavacký186Hnutí zemědělců
Tibor Tar185Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Fedorová176Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Křupala174Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Šimek149Hnutí zemědělců
Dagmar Šalenová140Hnutí zemědělců
Zdeněk Haflant139Občanská demokratická strana
Josef Mrkvička128Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Pavlíček125Občanská demokratická strana
Jiřina Pecáková121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alois Hofmann110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Křepela104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květa Janošková101Občanská demokratická strana
Vlastimil Veselý100Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Laštovica99Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Kolařík96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Jurčíková96Občanská demokratická strana
Petr Borbinčák80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Naděžda Plášková80Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Šťastný63Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Košut59Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT