Česká Lípa

Počet obyvatel: 38 489

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Skokan43hejtman3 374Občanská demokratická strana
Hana Moudrá40starostka3 273Občanská demokratická strana
MUDr. Karel Tejnora51senátor, privátní chirurg3 240Občanská demokratická strana
Bc. Eva Stehlíková41ředitelka příspěv. organizace2 899Občanská demokratická strana
Ladislav Mimra57fotograf2 871Občanská demokratická strana
Zdeněk Novák39manažer společnosti2 856Občanská demokratická strana
Jan Stejskal37místostarosta2 850Občanská demokratická strana
František Nacházel58jednatel společnosti2 830Občanská demokratická strana
Vladimír Jonáš41živnostník2 743Občanská demokratická strana
Jaroslava Procházková41manažerka2 727Občanská demokratická strana
Libuše Horáková53směnový dispečer2 684Občanská demokratická strana
PhDr. Miroslav Hudec54ředitel ped.-psych. poradny1 525Strana zelených
Ing. Petr Máška43živnostník1 524Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Karel Bubeník57právník, finanční poradce1 481Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaromír Štrumfa72důchodce1 399Česká strana sociálně demokratická
Paed.Dr. Jiřina Ledvinková60důchodce1 376Česká strana sociálně demokratická
Oldřich Panc41odborný referent1 296Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Jaroslav Popelka54lékař - d. kardiolog, záchran.1 282Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
JUDr. Jana Zejdová47soukromý právník1 223Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
JUDr. Jan Riedl53advokát1 148Bez politické příslušnosti
Unie pro sport a zdraví
PaedDr. Milan Kubát57ředitel střední školy1 120Strana zelených
Josef Adamčík42automechanik1 094Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jitka Lukášková41učitelka1 056Strana zelených
MUDr. Ladislav Záruba53soukromý zubní lékař836Unie svobody - Demokratická unie
Mgr. Martin Aschenbrenner37středoškolský učitel808Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Skokan39starosta4 955Občanská demokratická strana
MUDr. Karel Tejnora47lékař4 345Občanská demokratická strana
Ing. Eva Bartoňová46zástupkyně hejtmana4 047Občanská demokratická strana
Mgr. Jana Hlináková65učitelka3 699Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Hau37ekonom3 521Občanská demokratická strana
Hana Moudrá36vedoucí odboru3 360Občanská demokratická strana
Karel Řídel54ředitel KD3 334Občanská demokratická strana
Mgr. Rudolf Hofman36učitel3 299Občanská demokratická strana
Hana Dolejšková60jednatelka spol.3 273Občanská demokratická strana
Jan Stejskal33jednatel společnosti3 235Občanská demokratická strana
Jana Kosťunová20studentka3 145Občanská demokratická strana
Bc. Eva Stehlíková37úřednice3 125Občanská demokratická strana
Petr Slavík43soukromý podnikatel3 081Občanská demokratická strana
Mgr. Irena Borovcová46místostarostka2 236Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Vladimír Ort37vedoucí ref.školství1 654NEZÁVISLÍ
Ing. Václav Svatek61učitel1 643Komunistická strana Čech a Moravy
JUDr. Jana Zejdová43právnička1 621Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Oldřich Merta40technik1 582Česká strana sociálně demokratická
Ivan Stránský56projektant1 557Česká strana sociálně demokratická
Jiří Pazourek49místostarosta města1 535Bez politické příslušnosti
Demokratická regionální strana
Karel Schwarzbach29ředitel společnosti1 447Česká strana sociálně demokratická
Oldřich Panc37odborný referent1 433Komunistická strana Čech a Moravy
JUDr. Jan Riedl49advokát1 383Bez politické příslušnosti
Demokratická regionální strana
Zdeňka Slavíčková23asistentka1 316Česká strana sociálně demokratická
PhDr. František Kočí56učitel1 290Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Vladimír Ort62učitel994Unie svobody - Demokratická unie
Mgr. Petr Pokorný40novinář920Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Karel Tejnora43lékař3 275Občanská demokratická strana
Petr Skokan35zástupce starosty2 829Občanská demokratická strana
Mgr. Jana Hlináková61učitelka2 588Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Znamenáček32podnikatel2 483Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Eva Bartoňová42vedoucí oddělení Úřadu práce2 325Občanská demokratická strana
Ing. Jaromír Štrumfa65důchodce2 307Česká strana sociálně demokratická
Jiří Pazourek45starosta2 237Demokratická regionální strana
MUDr. Hana Čerbáková49lékařka2 141Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Vondra57vedoucí odboru2 121Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Jana Zejdová39právník1 992Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Irena Borovcová42správce majetku1 981Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hana Dolejšková56ekonomka1 929Občanská demokratická strana
Paed.Dr. Jiřina Ledvinková52pedagogická pracovnice1 902Česká strana sociálně demokratická
Ing. Oldřich Merta37hydrogeolog1 899Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Topinka55podnikatel1 887Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Jan Riedl45advokát1 641Bez politické příslušnosti
Demokratická regionální strana
MUDr. Miloš Volek54lékař1 550Bez politické příslušnosti
Demokratická regionální strana
Mgr. Vladimír Ort33učitel1 417Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Miroslav Hudec46psycholog1 234Česká strana národně sociální
Ing. Václav Svatek57učitel1 161Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Panc33pracovník řed. správy pošt1 084Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Daška54inženýr železniční dopravy1 016Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ludvík Engel33ekonomický poradce987Unie svobody
Mgr. Vladimír Ort58učitel938Unie svobody
Mgr. Pavel Plánička42ředitel925Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Karel Tejnora MUDr.4 227Občanská demokratická strana
Jana Hlináková Mgr.3 233Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ludvík Engel Ing.3 232Občanská demokratická strana
Zdeněk Pokorný3 104Občanská demokratická strana
Jan Stránský Mgr.2 950Občanská demokratická strana
Petr Skokan2 927Občanská demokratická strana
Jaromír Štrumfa Ing.2 864Česká strana sociálně demokratická
Jan Riedl JUDr.2 365Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Pazourek2 076Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Hudec PhDr.1 896Svobodní demokraté(OH)
Ladislav Gabriel1 884Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Panc1 882Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Vondra1 850Česká strana sociálně demokratická
Karel Krajíček1 829Komunistická strana Čech a Moravy
František Chot1 820Komunistická strana Čech a Moravy
Blažena Smělá MUDr.1 749Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivan Stránský1 741Česká strana sociálně demokratická
Ivana Erbenová Mgr.1 687Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Brümmer1 636Občanská demokratická aliance
Kamila Trojáčková RNDr.1 436Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Jan Nykl Ing.1 049Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vítězslav Novák928Demokratická unie
Jan Macháček809Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
HLEDAT