Česká Ves

Počet obyvatel: 2 566

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Renáta Baďurová37soustružnice302Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kubala38technik297Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Antonín Straškrába28zemědělský podnikatel279Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Dagmar Černilová53učitelka276Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Štětka38podnikatel229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Oškera56OSVČ222Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Christo Stojčev32vedoucí obchodů213Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Dostál60OSVČ210Česká strana sociálně demokratická
Radek Políšenský33podnikatel203Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Havlíček35provozovatel hotelu198Česká strana sociálně demokratická
Martina Mičáková39asistentka ředitele196Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ivan Žalud64OSVČ192Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Irma Jásková50učitelka ZŠ191Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lukáš Guzej24OSVČ191Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
RNDr. Štěpán Roch61ředitel SOŠ a SOU177Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing.arch. Robert Žalud33OSVČ175Česká strana sociálně demokratická
Martina Guzejová30OSVČ175Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Emilie Žáková56vedoucí krytého bazénu173Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Zrůnek37OSVČ167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Robert Procházka39lékař155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Medková51plavčík - záchranář152Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Bc. František Kudlička36státní zaměstnanec150Bez politické příslušnosti
TOP 09
Kamil Dombek37podnikatel149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Orel50podnikatel147Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomír Reichel46podnikatel146Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Milena Novotná62systémový inženýr145Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Ivo Sommer56obchodní ředitel141TOP 09
Miloslav Oškera55údržbář139Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Roman Janas32zámečník136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Břetislav Gatner44podnikatel133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Sedláček57autodopravce132TOP 09
Jan Macek53státní úředník132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Khyr52živnostník130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Horák54živnostník128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Blahušek39živnostník123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Evžen Dostál51podnikatel121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Lukeš66živnostník120Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alexandr Prudil58dělník118Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Martin Černý46podnikatel115Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Štěpánek64důchodce115Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Antonín Petřík63správce budov112Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bohuslava Ulíková58dělnice108Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Luděk Vršan43konstruktér107Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Liberda52úředník107Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michaela Bučková34zubní technik104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Marcinov51vedoucí výroby104TOP 09
Mgr. Filip Worm29učitel104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Dittrichová55referent - účetní99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Hana Krajíčková47ekonom99Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Boris Furik42OSVČ98Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Ščudla56revírník97Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Luboš Šikula48technik96Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Pavlas31stavbyvedoucí95Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Žalčík48řidič - údržbář95Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Monika Novotná38psycholog93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Tóthová37účetní93Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jiří Podlaha63dělník86Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jan Hanulík26učitel85Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Klanicová61dělnice80Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Wadel33hasič - záchranář79Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Milan Frantík52technik79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Liberdová51ředitelka78Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Janas57dělník76Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Došek33OSVČ73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Sedláček52automechanik70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Tyl39manažer obchodu70TOP 09
Michaela Černá39referentka68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Králík46stavitel67TOP 09
Yvona Wrožynová48sociální pracovnice65Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Ondřej Tóth36státní zaměstnanec63Bez politické příslušnosti
TOP 09
Petr Dostál37elektrotechnik60TOP 09
Pavel Balcárek31živnostník59Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Staněk63učitel58Komunistická strana Čech a Moravy
Radovan Kolek35zaměstnanec57Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alexej Makarenko62důchodce57TOP 09
Gabriela Leskovjanová DiS.38referent54Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Kadlec52logistik54TOP 09
Marcela Lukešová45účetní52Bez politické příslušnosti
TOP 09
Šárka Šobrová55ekonomka50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Riegelová56živnostník50Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Baudis36podnikatel50TOP 09
Miroslav Vacek49zaměstnanec49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Beňa58zaměstnanec49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Alena Jirešová58učitelka49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Balcárek68důchodce43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřiška Badiová33mateřská dovolená43Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Monika Blaníková38OSVČ42Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Pátík68důchodce36TOP 09
Marie Bořutová62důchodkyně34Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zuzana Kenížová61důchodkyně32Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Stanislav Sedláček53soukromý podnikatel335Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Irena Zajacová40zdravotní sestra283Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Blahušek35zemědělský podnikatel276Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Oškera52soukromý podnikatel274Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Emilie Žáková52ředitelka krytého bazénu256Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václav Havlíček31soukromý podnikatel255Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Kubala34technik238Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomír Reichel42živnostník231Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štěpánka Beníčková37státní zaměstnanec231Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Luděk Vršan39konstruktér228Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alexej Makarenko58soukromý podnikatel221Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Klosowská48vychovatelka ŠD207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Bárová49zaměstnanec bazénu207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Horák50živnostník200Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Černý42podnikatel196Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Robert Žalud29student190Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavel Štěpánek60technický ředitel189Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Milan Frantík48podnikatel184Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jiří Truneček33učitel177Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Iva Činčalová41vychovatelka ŠD171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Podlaha59dělník167Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Khyr48podnikatel157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Žalčík44podnikatel150Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Milena Novotná58projektový manažer147Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Holínková43ředitelka MŠ140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Balvínová55vedoucí skladu134Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Ščudla52revírník LČR131Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Šalplachta35nástrojař127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Lukeš62podnikatel126Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Liberda48úředník120Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Liberdová47sociální pracovnice118Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Ivo Černil58technik116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alexandr Prudil54dělník115Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Martin Hašek66lékař110Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Filip Worm25učitel109Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Hana Krajíčková43ekonom106Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Monika Novotná34psycholog105Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Klanicová57dělnice105Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Wadel29hasič - záchranář102Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Roman Gawlas54referent99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Oškera51podnikatel99Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Staněk59učitel90Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Oswald64důchodce84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Yvona Wrožynová44sociální pracovnice82Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Prosecký55technik82Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Sedláček48karosář80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Klíčová58důchodkyně75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radovan Kolek31dělník70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Smékal22stolař61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Repa23dělník60Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Prstek76důchodce59Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Ščudlová25podnikatelka55Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dušan Badi59důchodce52Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Beňa54řidič51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimíra Ieremiasová46dělnice48Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Gabriela Leskovjanová34v domácnosti46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Badi32podnikatel43Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jindřiška Badiová29mateřská dovolená42Komunistická strana Čech a Moravy
Zuzana Kenížová57fyzioterapeut34Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Schaumann60stavební technik34Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Josef Kozel52podnikatel465Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Kratochvíl60úředník411Česká strana sociálně demokratická
Alexej Makarenko54podnikatel410Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Marcinov43THP pracovník400Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Pavel Baďura41učitel400Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bohuslava Ulíková49dělnice400Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Robert Žalud25student333Česká strana sociálně demokratická
Ing. Libor Ráb47technik290Unie svobody - Demokratická unie
Radomír Reichel38živnostník287Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Jiří Podlaha55dělník285Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Jati61důchodce255Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Žalčík40podnikatel235Komunistická strana Čech a Moravy
Alexandr Prudil50dělník229Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Martin Hašek62lékař200Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martina Dvorníková30podnikatelka199Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Luboš Šikula40technolog198Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ladislav Lukeš58živnostník177Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Staněk55učitel175Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jiří Truneček29učitel166Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Martin Černý38ekonomický ředitel164Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Zuzana Khýrová41nezaměstnaná163Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Janas49dělník150Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Liberda44úředník144Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Iva Činčalová37vychovatelka138Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ludmila Liberdová43úřednice138Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Kubinec56podnikatel135Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Hana Krajíčková39ekonom, manažer128Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Klanicová53recepční127Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mojmír Lukeš55dělník124Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Oswald60technik117Unie svobody - Demokratická unie
Luboš Badi31podnikatel114Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Yvona Wrožynová40soc. pracovnice112Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Monika Novotná30psycholog112Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Klíčová54jeřábnice109Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Rudolf Trnka56dělník100Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Novotný55soukromý zemědělec96Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Julie Kurucová36úředník91Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petra Rýznarová22pedagog90Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivana Mindeková33nezaměstnaná77Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Vladimíra Repová42nezaměstnaná76Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Balvínová51vedoucí prodejny70Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Emil Michalisko43podnikatel69Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Zdeněk Sýkora47nezaměstnaný66Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Angelika Richterová31podnikatelka54Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Danuše Danielová55důchodkyně47Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Alena Krčmářová38učitelka259Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Zuzana Sommerová41lékařka256Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Květák50dělník247Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marta Reichelová53telefonistka242Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Stojčevová55důchodce236Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Dvorník47dělník228Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Vladislav Krčmář41učitel224Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Pavel Baďura37středoškolský profesor223Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Lukeš54soukromý podnikatel216Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Sedláček46podnikatel212Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Svatoslav Ščudla36vychovatel198Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Emílie Žáková44účetní192Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Klosovský48technik191Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luboš Šikula36technolog184Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Podlaha51technik184Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Klosowská40vychovatelka178Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rudolf Řezník38podnikatel171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alexandr Prudil46elektrikář169Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ivan Žalud53podnikatel162Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lubomír Ryšávka49technik162Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Antonín Straškrába54podnikatel160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Ščudla45revírník LČR160Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alfred Spiller42řidič158Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Dvořák38technik157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Zimčák35podnikatel149Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Oswald56zaměst. zabezpečovací služby146Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ivo Sommer44manažer145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Baďura57dělník142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Žalčík36podnikatel140Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Chmelař48dělník139Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Kubala27technik138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mojmír Lukeš51dělník133Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Václav Novotný51soukromý zemědělec126Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Kainarová49zdravotní sestra126Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Břetislav Gatner32podnikatel120Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Olga Mokrá52strážná118Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Michal Rozkydálek32podnikatel117Unie svobody
Dušan Badi51podnikatel111Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Macková37administrativní pracovnice105Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Klíčová50jeřábnice100Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Flegl33číšník99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Kadlec40technolog92Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Komínek45pracovník bezpečnostní služby91Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Libor Růžička31podnikatel86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Nawarová63důchodkyně85Komunistická strana Čech a Moravy
Libor Podaný33údržbář80Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jaroslav Prosecký47technik77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladislav Svoboda40technik74Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Milan Konkol43manažer72Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Ryšávka57technik70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Štěpánek52manažer56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Marta Reichelová408Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alois Květák365Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Klanicová349Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Lukeš343Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alexandr Prudil339Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Řezník334Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Černý307Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Heblák278Hnutí za samospr.dem.-Společn.pro Moravu a Slezsko
Miroslav Zimčák276Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Žalčík272Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Klíčová264Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Nawarová263Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Ščudla262Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Dvořák260Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Prstek, ing.255Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Maceček254Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Komínková240Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Beňa217Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Dušan Badi198Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Růžička176Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Božena Dostálová172Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Jaromír Štůla165Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Oldřich Mika156Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Jan Ryšávka152Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Antonín Satora152Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Petr Blahušek145Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Jana Banášová142Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Libor Růžička116Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Bohumil Lukeš109Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Petr Maceček92Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Jaroslav Válek75Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
HLEDAT