Lipová-lázně

Počet obyvatel: 2 594

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Štěpán Chromek52podnikatel238Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Šárka Kubálková44vrchní sestra ZZS OK228Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Chovanec30vedoucí úředník212Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alois Strejček52vedoucí údržby209Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Michaela Hajzerová28vedoucí provozu hotelu202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Renáta Jeřábková53učitelka ZUŠ199Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Sylva Janhubová45živnostnice195Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Georgis Cekuras55OSVČ195Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Harbich37podnikatel194Občanská demokratická strana
Hana Greplová53účetní191Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Zwienerová47účetní179Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Prokšenka61strojvedoucí177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Filip Kania21student173Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Šantrůček37živnostník173Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Vladimír Jeřábek55elektrikář170Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ivo Kašpar47projektant168Občanská demokratická strana
Ivana Ševčíková46podnikatelka167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Irena Plischková42ekonom166Strana svobodných občanů
Ladislav Škrabal62důchodce165Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Hradil55dělník164Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Leona Vejběrová39vedoucí recepce164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kutlák35správce telekomunikačních sítí163Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Viktor Švéda DiS.32profesionální hasič163Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Kašparová59živnostnice162Občanská demokratická strana
Jan Sedlář35živnostník160Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Šimon Šemro42živnostník159Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vlastimil Piak58podnikatel155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Robin Hayek30OSVČ155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Regina Weiserová36úřednice - státní správa lesů155Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Blanka Navrátilová48úřednice154Občanská demokratická strana
Jiří Sikora51podnikatel154Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lenka Hynarová25soudní zapisovatelka151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Zelinka41podnikatel149Občanská demokratická strana
Martin Kirakovjan32mistr odborného výcviku145Česká strana sociálně demokratická
Jakub Jégl23podnikatel142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Směták68projektant138Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Petra Žmolíková27zubní lékařka137Občanská demokratická strana
Marián Karady36podnikatel134Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Vašíček34OSVČ125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luděk Všetička32seřizovač123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Mišun37pracovník ČD119Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlastimil Hajzera30nezaměstnaný115Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lucie Kašparová21studentka115Občanská demokratická strana
Ján Křupala59zaměstnanec114Občanská demokratická strana
Jiří Buzek64dělník113Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Sturm66dělník112Komunistická strana Čech a Moravy
Vratislav Škrípek31lesník110Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Marie Zbranková43učitel praktických cvičení99Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Ing. Pavel Antoš42vedoucí IKIS HZS98Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Iva Vrbišťanová50vychovatelka97Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Ing. Milan Sedlák63úředník - vedoucí odboru ŽP96Česká strana sociálně demokratická
Pavel Piak32živnostník95Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Bohuslav Ryzí63mistr95Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Mucha61OSVČ92Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Smyčka35živnostník92Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Zdena Muchová62laborantka91Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Lukešová50prodavačka87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bronislav Obšil36správce sport. zařízení86Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Mgr. Taťána Šebeková Hašková42ekonom84Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Ivan Wall45strojní zámečník83Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Antonín Koláček64THP83Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Škrípek55strojník83Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Mikuláš60důchodce82Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Věra Škrabalová62zdravotní sestra82Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Pátry43dělník81Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Knothe46živnostník79Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Jiří Krajči47strojník zemědělských strojů75Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Štefan Kis69dělník75Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Pacík43dělník74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Štefan Mikuláš63důchodce73Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Čepek42živnostník72Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Stanislav Veleta36dělník71Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslava Škrípková52důchodce69Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Surala56operátor CNC strojů69Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Aleš Křupala29živnostník62Bez politické příslušnosti
Strana svobodných občanů
Marie Krajčiová50živnostník59Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Miroslav Harbich33podnikatel269Občanská demokratická strana
Šimon Šemro38OSVČ240Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Štěpán Chromek48podnikatel232Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Sylva Janhubová41podnikatelka231Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Zwienerová43účetní226Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Buzek60dělník - předák223Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Směták64projektant209Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladislav Hudec57podnikatel205Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jana Kafková33účetní-ekonom202SNK Evropští demokraté
Alena Ondrušková49účetní200Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Blanka Navrátilová44skladnice198Občanská demokratická strana
Danuška Krátká57důchodce197Občanská demokratická strana
Miloslava Kašparová55živnostnice197Občanská demokratická strana
Pavel Prokšenka57strojvedoucí197Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Bechynský47THP194Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Vít Dorničák Ph.D.29výrobní ředitel (HARD)190Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hana Greplová49účetní187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Šantrůček33provozní penzionu186Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jiří Kuchta49číšník186Občanská demokratická strana
Mgr. Anna Kaniová46učitelka183Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Soňa Landauerová43úřednice182Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Jeřábek51elektrikář181Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Krátký32vedoucí přijímací kanceláře176Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Helena Davidová57úřednice170Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Zelinka37podnikatel170Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Smyčka31podnikatel164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Piak54podnikatel160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Blaník33podnikatel158Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Veronika Sahánková35vychovatel - terapeut151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiřina Hajzerová59důchodce151Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Sturm62důchodce145Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Berger31podnikatel141Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Karel Foltýn51podnikatel139Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Oldřich Sieravský47podnikatel138Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslava Škrípková48invalidní důchodce130Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bohuslav Ryzí59důchodce128Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marcela Pěluchová42prodavačka127Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Peter Toul42státní zaměstnanec122Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Mikuláš56invalidní důchodce118Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bc. Dagmar Škrobálková46učitelka118Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeňka Muchová58důchodkyně114Komunistická strana Čech a Moravy
Štefan Mikuláš59správce rekreačního střediska113Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Holubová42státní zaměstnanec109Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Leona Vejběrová35kuchařka-servírka107Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Božena Lukešová46prodavačka104Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Koláček60mistr103Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Vykoukal53vlakvedoucí102Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Petr Patry39dělník99Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Milan Sedlák59státní zaměstnanec99Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rudolf Škrípek51strojník99Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Andrea Vaňková31provozní97Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Věra Škrabalová58důchodkyně96Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Veleta32dělník90Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Pacík39dělník88Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Gajdoš54řidič83Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Šušlík63důchodce82Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Otipka57mistr76Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Anna Kostelňáková64důchodkyně73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ctibor Suchý67důchodce71Česká strana sociálně demokratická
Růžena Sturmová62důchodkyně71Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Eleni Vaníčková32zdravotní sestra427Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Radim Hatlapatka35podnikatel399Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alois Strejček44údržbář378Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Mišun57vlakvedoucí367Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alena Ondrušková45vedoucí provozu321Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Šimon Šemro34řidič313Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaromír Krátký28technik293Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Miloslava Kašparová51podnikatelka287Občanská demokratická strana
Pavel Prokšenka53strojvedoucí277Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Milan Směták61projektant276Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jarmila Prášilová42učitelka264Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jiří Buzek56nástrojař258Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Blanka Navrátilová40skladnice255Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Greplová45účetní249Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Vladislav Hudec53podnikatel248Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Danuška Krátká53podnikatelka241Občanská demokratická strana
Karel Mišun55dozorce depa241Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bohuslav Ryzí56mistr218Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Kafka35údržbář211Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Tomáš Sturm58dělník208Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Piak50podnikatel202Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Rostislav Zapletal71důchodce202Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Muchová54laborantka191Komunistická strana Čech a Moravy
Irenka Bechynská62důchodkyně191Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Lukešová42prodavačka168Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marta Hradilová66důchodkyně166Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Pavel Škrobálek38zástupce řed. ZvŠ162Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Zwiener43OSVČ-živnostník151Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Štefán Kis61důchodce150Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Soňa Šaršoková35vychovatelka144Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Škrobálková42ředitelka MŠ135Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Strakošová51podnikatelka132Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Martin Pacík35dělník123Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Pělucha71důchodce117Komunistická strana Čech a Moravy
Drahomíra Nováková74důchodkyně111Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Knothe38OSVČ-živnostník95Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Sedlář28signalista v ČD92Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Vondrková25zdravotní sestra68Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Zbranková35vychovatelka67Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivo Přidal49správce rekreač. zař58Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Václav Pavlíček35technik415Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miluše Kobylková48úřednice327Občanská demokratická strana
Pavel Prokšenka49strojvůdce323Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Šimon Šemro30strojník300Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ivo Céza35revírník284Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Směták57podnikatel281Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květoslav Mejsnar47měřič276Občanská demokratická strana
Georgis Cekuras43samostatný podnikatel268Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Greplová41samostatná účetní265Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloš Vacek44řidič261Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ivo Kašpar35projektant258Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Blanka Navrátilová36odborný referent252Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Ondrušková41samostatná účetní250Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Naděžda Kavalcová50úřednice249Občanská demokratická strana
Vlastimil Piák46elektrikář234Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Ryzí52mistr odborného výcviku215Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Jelenek43pracovník expedice212Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdenko Vrbišťan42zaměstnanec209Komunistická strana Čech a Moravy
Luděk Kořený45samostatný podnikatel202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Škrabalová50zaměstnanec198Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Sturm54dělník190Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Dalibor Jati35projektant187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kudr st.54samostatný podnikatel182Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Vasilčíková61důchodce174Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Šaršok40zaměstnanec172Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Bechynská58důchodkyně162Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Šantrůček25podnikatel149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Zwiener39podnikatel140Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marta Hradilová62důchodkyně138Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Kudláček58zaměstnanec137Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Hloch56vedoucí posunu ČD137Česká strana sociálně demokratická
Božena Lukešová38zaměstnanec135Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Daniel27signalista131Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rudolf Knothe34podnikatel127Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Tezzele32vlakvedoucí126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Jedelská62důchodkyně126Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Sedláček66důchodce121Komunistická strana Čech a Moravy
Ctibor Suchý59důchodce118Česká strana sociálně demokratická
František Brokeš75důchodce109Česká strana sociálně demokratická
Petr Štěrba31živnostník103Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Kvapil27průvodčí ČD102Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václav Vašek28zedník70Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Květoslav Kovalovský24řidič stavebních strojů44Česká strana sociálně demokratická
Olga Suchá55důchodkyně37Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Gebel45spojový montér36Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Brnka63důchodce29Česká strana sociálně demokratická
Vlasta Gebelová52v domácnosti28Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Irena Brnková61důchodkyně20Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Krátký512Občanská demokratická strana
Miluše Kobylková483Občanská demokratická strana
Vratislav Hoplíček481Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Občanská demokratická strana
Jiří Bechynský, ing.474Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Bubíková, ing.470Hnutí zemědělců
Miroslav Kuchař465Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dana Krátká424Občanská demokratická strana
Karel Pálenkáš409Občanská demokratická strana
Naděžda Kavalcová397Občanská demokratická strana
Jiří Šaršok374Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Vrtný352Komunistická strana Čech a Moravy
Drahomíra Nováková336Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Sieravský331Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Hradil325Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Zatloukal297Komunistická strana Čech a Moravy
Hubert Hloch297Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Žák0Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
HLEDAT