Moravany

Počet obyvatel: 743

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Roman Zálešák40podnikatel191Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Kopl37řidič185Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lubomír Dubský41servisní technik175Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Hulcký37stavbyvedoucí175Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Eduard Klimek43osoba samost.výdělečně činná157Občanská demokratická strana
Bc. Petr Vlachovský27student151Občanská demokratická strana
Tomáš Vaculík30prodejní technik149Občanská demokratická strana
Jan Pimek47řidič134Občanská demokratická strana
Jaroslav Kalinec51řidič74Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Zálešák64důchodce57Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marek Zemčík31dělník55Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Přerovský69důchodce54Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenek Záhumenský51důchodce44Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavlína Vaculíková42dělnice43Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Kovářová56zdravotní sestra42Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Holeček27specialista BOZP a PO41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Vlachovská47provozní vedoucí37Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Dagmar Vitamvásová54administrativní pracovnice33Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Peter Varga40řidič28Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vonend45elektromontér24Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Klimeš38správce stadiónu18Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Libor Horák38OSVČ155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kamil Pivečka35OSVČ132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Eduard Klimek39OSVČ124Občanská demokratická strana
Zdeněk Missbach36svářeč124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavlína Vaculíková38nezaměstnaná121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Habarta33elektrikář120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Novotný26řidič118Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Berka34odborný učitel118Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Zbořil58dělník111Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Klimeš59správce111Občanská demokratická strana
Stanislav Lindner50zedník104Občanská demokratická strana
Bronislav Berka37řidič103Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Pimek43řidič101Občanská demokratická strana
Radovan Malota29dělník98Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Strmiska52strojař94Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Hofírková58sociální pracovnice90Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Kůřilová45úřednice87Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Lupač51soukromý podnikatel79Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Kůřil73starobní důchodce77Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdenka Hulcká53sanitářka48Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Přerovský65důchodce44Komunistická strana Čech a Moravy
František Kůřil63důchodce39Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Pantlíková59důchodkyně36Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Kovářová52zdravotní sestra33Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Zálešák60důchodce28Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kovář57důchodce26Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenek Záhumenský47důchodce26Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Josef Janča46mistr elektro156Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Holeček46invalidní důchodce156Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Kůřilová41úřednice156Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Lupač47soukromý podnikatel152Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Štěpánek50dělník150Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Kůřil69důchodce150Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Klimková28OSVČ150Občanská demokratická strana
František Hruška53dělník146Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Půček56strážní služba144Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Eduard Klimek35OSVČ144Občanská demokratická strana
Jan Pimek39řidič141Občanská demokratická strana
Roman Klimeš30OSVČ133Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Letovský63důchodce132Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Ficek37dělník126Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Květoslav Šeďa39tavič125Občanská demokratická strana
Václav Klimeš55správce121Občanská demokratická strana
Libor Hlaváč38řidič119Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Lindner46zedník114Občanská demokratická strana
Jarmila Pantlíková55sociální pracovnice87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Přerovský61důchodce84Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Dufek60podnikatel84Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Zálešák56dělník71Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Zemčíková44zdravotní sestra71Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Záhumenský43dělník71Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Zemčík46dělník69Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Kůřil59řidič66Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Kovářová48zdravotní sestra57Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenka Hradilová66důchodkyně56Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kovář53invalidní důchodce54Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Valůšek65důchodce51Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
František Hruška49traktorista173Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Janča42mistr elektro165Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Lupač43živnostník163Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Kůřilová37úřednice161Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Kůřil65důchodce155Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Letovský59zedník155Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Ficek33řidič143Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Hlaváč59řidič141Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Juřík59důchodce140Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Libor Horák30instalatér137Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Eduard Klimek31podnikatel135Občanská demokratická strana
Květoslav Šeďa35tavič119Občanská demokratická strana
Josef Půček52hlídač118Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Pátek45elektrikář118Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Lindner42zedník113Občanská demokratická strana
Jitka Klimková24ekonom. poradce111Občanská demokratická strana
Ludvík Zbořil46řidič107Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Libor Hlaváč34řidič106Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Zelinka41dělník96Občanská demokratická strana
Roman Zálešák28elektromontér61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Kuřil55řidič59Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Záhumenský39dělník55Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Zemčík42dělník53Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Zemčíková40zdravotní sestra52Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Přerovský58dělník52Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Dagmar Vitamvásová43samostatný projektant49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdenka Hradilová62důchodkyně47Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Drahomíra Valičková39sociální pracovnice46Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Ryšková30podnikatelka44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Kalinec39řidič43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Přerovská54dělnice38Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Štěpán Menšík76důchodce37Komunistická strana Čech a Moravy
Ludvík Gúth64důchodce36Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Štěpán Pokorák59důchodce36Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anežka Konečná60důchodkyně34Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Zálešák78důchodce34Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Šeďová34šička33Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Bařina40řidič32Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marek Zbořil21řidič25Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Cahlík33dělník23Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Janča34opravář22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Plachá28dělnice20Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslava Vaculíková39spojovatelka17Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Hlaváč64důchodce17Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Kolajová40pečovatelka14Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Eva Vlachovská203Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petra Horáková201Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Štěpánková190Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Pátek187Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Půček180Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Hudec177Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludvík Robek, ing.174Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdena Hlaváčová168Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stansialv Lindner166Občanská demokratická strana
Marie Vařachová159Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Kůřilová146Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Libor Hlaváč145Občanská demokratická strana
František Hlaváč135Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Záhumenský108Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Přerovský97Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Kůřil93Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Baščan93Komunistická strana Čech a Moravy
Štěpán Menšík87Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Ondříšek, ing.86Komunistická strana Čech a Moravy
Štěpán Pokorák77Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ludvík Güth69Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Zálešák64Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anežka Konečná63Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Valůšek58Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT