Obrnice

Počet obyvatel: 2 651

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ivana Grolmusová35poštovní doručovatelka173Občanská demokratická strana
Ruth Kurtyová64důchodce166Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Houdek53řidič166Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bernard Dujka74důchodce159Občanská demokratická strana
Lenka Ksandrová43dělnice149Občanská demokratická strana
Anna Gabčová33prodavačka148Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiřina Baxová45dělnice144Občanská demokratická strana
Květa Pletková34kuchařka143Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Karas32podnikatel142Občanská demokratická strana
Jiřina Rychtářová24učitelka141Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludvík Jirsa55operátor140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Finger29referent obchodu139Občanská demokratická strana
Markéta Káninská26právní asistent137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Bliznák39hostinský132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Káninský28podnikatel131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Gärtner34řezník130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Mrišo41obch. zástupce129Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Gärtnerová45řeznice122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Petrášek54podnikatel122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Zemanová54zdr. sestra117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Juhanyák29podnikatel114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Strolený63operátor108Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Jiřina Todorovová68důchodkyně101Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Kučera63důchodce101Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Eršil44vedoucí směny100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Chleborádová60důchodkyně100Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Kusynová32operátor98Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Nový29operátor98Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Strolená57laborantka98Česká strana sociálně demokratická
Pavla Walterová54dělník98Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlastislav Ležal57operátor98Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Caba39hasič96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stefan Antosz85důchodce93Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Gronowská44operátor93Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anděla Bánomová25operátor92Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Choreň60elektrikář83Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Vávrová60sekretářka77Komunistická strana Čech a Moravy
Bc. Hana Matuštíková45učitelka ZŠ75Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Kubala62důchodce73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Štěpánek47technolog70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Drozen58klempíř69Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Prchal25státní zaměstnanec61Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Jaroslav Škrabal40podnikatel59Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dušan Šüttö34hasič58Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Němcová37dělník údržby58Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřiška Černá30učitelka na ZŠ58Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Miroslav Grosser40řidič57Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Žítek34řidič56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Flekač37izolatér56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Živec33zedník55Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Ján Kačmár33elektrikář54Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Velík36stavební mistr54Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Moravčik41dělník53Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Eva Kačmárová55dělnice52Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Hana Seidlová54výpravčí ČD51Věci veřejné
Petr Svašek45kazatel50Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Romana Černá37uklízečka50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jakub Brhel25státní zaměstnanec49Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Josef Kytýr72důchodce46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hynek Fišer35operátor45Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Cabová61důchodkyně43Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Emilie Hornová69důchodkyně42Komunistická strana Čech a Moravy
Eliška Tychtlová63důchodkyně42Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Blanka Kubíková39asist.řed.plánovač40Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Miluše Klempárová40dělnice40Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Alena Henychová50řidička39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lada Brhelová45operátor strojů a zařízení38Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jiří Meinhold47revizní technik37Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Petr Živec58dělník37Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Šárka Štolbová33uklízečka36Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Pavlína Buřičová32uklízečka35Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Milada Piksová41poradce help desku34Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Petr Roman31specialista hydrauliky33Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Richard Štekr45svařeč32Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Jindřich Poštolka51zámečník32Věci veřejné
Pavel Štofko29vedoucí posunu ČD Cargo32Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Bedřiška Petržílková59důchodkyně31Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Soňa Janouškovcová34poštovní doručovatelka30Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jana Šramčíková54vrátná29Věci veřejné
Zbyněk Teplý33řidič z povolání28Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Milena Valná63důchodkyně28Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Pavel Kováč45sociální pracovník28Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Ludmila Obuchaničová50uklizečka28Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Žišková42operátor výroby28Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Dagmar Jakschová55signalista ČD27Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Květa Miková54ekonom27Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Marie Hanischová56důchodkyně26Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Balog55posunovač26Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Anna Pidrmannová75důchodkyně25Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenka Langová61důchodkyně24Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Kateřina Pálková35uklizečka24Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Přemysl Novák58technik23Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martina Kratochvílová30prodavačka23Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Michal Reichman29dělník22Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jana Šobrová38operátorka22Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Tomáš Turko32zedník20Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Pavel Zeman54řidič z povolání20Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Radka Hanušová38mateřská dovolená20Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Martina Svobodová29retušérka20Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Iveta Štarmanová40švadlena20Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Vendula Maršíková29tkadlena20Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Slavomír Dama43dělník19Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Irena Nová39operátorka19Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Emil Žolták30dělník19Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Miroslav Belkovič49vlakvedoucí14Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Simona Szelidová34živnostník10Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Grundza38podnikatel9Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Hejkal33operátor7Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Posejpal33automechanik7Bez politické příslušnosti
Strana Zdraví Sportu Prosperity
Dana Růžičková52v domácnosti6Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Gejza Badžo60technik6Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Grunza49dělník6Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Emil Dudy46dělník5Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jolana Durstinová50nezaměstnaná5Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Holubová20operátor5Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Gunár38zedník5Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Rácová40v domácnosti5Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Krušinová49nezaměstnaná5Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Mirga49podnikatel5Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Kováčová42servírka0Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Pavel Zákostelský62důchodce260Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Caba35hasič HZS182Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Vladimíra Strolená47učitelka ZŠ154Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Křížová48referent153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Choreň56údržbář152Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislava Fingerová49pošmistr146Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Finger25referent obchodu140Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ludvík Jirsa51chemik129Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Štěpánek43elektrikář126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Fupšo41řidič124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Horna32podnikatel123Občanská demokratická strana
Blanka Kubíková35plánovač výroby123Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Drozen54klempíř120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Winter54prodavačka119Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiřina Rychtářová47učitelka117Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alena Scheithauerová40zdravotní sestra112Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Emilie Hornová65důchodkyně111Komunistická strana Čech a Moravy
Ruth Kurtyová60důchodce109Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Drahomíra Miklošová53ekonomka109Občanská demokratická strana
František Tůma32zedník108Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jiří Justin42podnikatel106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Meinhold43technik105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Jáchim33obchodní zástupce104Občanská demokratická strana
Ján Kačmár29elektrikář103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiřina Cabová57důchodkyně103Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Marek33obráběč kovů103Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Petr Bliznák35podnikatel102Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bernard Dujka70důchodce102Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Vojtěch55vedoucí posunu102Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Milan Nový28dělník101Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Marie Levicová38přadlena100Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Aladár Bertók39operátor100Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Helena Gadžová28v domácnosti99Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Růžena Bujnová25malířka,lakýrnice99Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Dušan Sivák49operátor99Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Miroslav Balog51vedoucí posunu99Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Josef Kytýr68důchodce98Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Jiřina Todorovová64důchodce98Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Roman60mistr98Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Koláček30zedník97Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Stejskal33podnikatel97Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Siebr47posunovač96Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Alexander Mižigar36zedník95Česká strana sociálně demokratická
Nezávislí kandidáti
Naděžda Mirgová22manažerka95Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Josef Rigo20dělník95Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Monika Grundzová26dělnice94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavlína Balogová28dělnice94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Imrich Gabčo24dělník94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Gejza Toth41keramik94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Ksandrová39v domácnosti94Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alexandr Horváth28dělník93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Baršoň50poradce93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Július Valký51dělník93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřiška Balínová52dělnice93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jozef Žolták48dělník93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Mirga45dělník93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dagmar Niemsová66důchodce92Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hana Seidlová50výpravčí87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Ludmila Kolmanová59archivářka85Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Horský60důchodce81Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Poslušný35mistr80Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Strolená53laborantka79Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Škrabal36podnikatel79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Votava49dělník77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Romana Grafnetrová33prodavačka77Česká strana sociálně demokratická
Stanislava Uhlíková47provozní76Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Roman Broskovics35hasič76Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Kovácsová43dělnice74Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Hrehor33státní zaměstnanec74Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlastislav Ležal53topič73Česká strana sociálně demokratická
Bohumil Žilka48operátor73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Majer52řidič72Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Strolený59operátor72Česká strana sociálně demokratická
Věra Chleborádová56důchodce71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eliška Tychtlová59důchodkyně70Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stefan Antosz81důchodce70Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Němec59důchodce70Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lucie Nová29mateřská dovolená70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Honková29prodavačka69Česká strana sociálně demokratická
Hana Davidová33přadlena69Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Robek55elektrikář66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Řeháček57elektrotechnik63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Růžena Knížková47skladnice63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Velík32nezaměstnaný60Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Živec54dělník58Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Somerauer54dělník53Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Přemysl Novák54technik45Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Ilavská35dělnice38Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Pidrmannová71důchodkyně34Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jiřina Cabová53mech.sděl.techniky208Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kytýr64důchodce192Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Křížová44dálkový specialista190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Choreň26hasič HZS177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Drozen50klempíř171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ruth Kurtyová56důchodce166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Řeháček53elektrotechnik161Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Justin38soukromý podnikatel160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Horna28soukromý podnikatel152Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Fupšo37řidič151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Obracaníková46sekretářka151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Velík28zedník117Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Bliznák31soukromý podnikatel113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Broskovicz31hasič113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Robek51elektrikář110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Strolená49obsluha vým.stanice110Česká strana sociálně demokratická
Lucie Nová25dělnice108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Julius Rigo40nezaměstnaný108Česká strana sociálně demokratická
Štefan Ilavský46vedoucí posunu ČD108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Pudil52strojník107Česká strana sociálně demokratická
Hana Seidlová46výpravčí ČD107Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Romana Grafnetrová29mateřská dovolená106Česká strana sociálně demokratická
Štefan Antosz77důchodce106Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Koláček26živnostník106Česká strana sociálně demokratická
Jana Hubatá55důchodce105Česká strana sociálně demokratická
Alexandr Mižigar32zedník104Česká strana sociálně demokratická
Michal Kanaloš29opravář zem. stojů103Česká strana sociálně demokratická
Lubomír Horvát32nezaměstnaný102Česká strana sociálně demokratická
Pavel Solnař34technik102Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Kováčová35nezaměstnaná102Česká strana sociálně demokratická
Světlana Tothová36nezaměstnaná100Česká strana sociálně demokratická
Eliška Tychtlová55důchodce100Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Svoboda54mechanik99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Středula42strojvedoucí ČD97Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Horský56důchodce93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Živec50dělník91Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jindřich Beneš34posunovač ČD89Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Meinhold39technik89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Monika Hortenská35výpravčí ČD88Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslava Hadincová52podnikatelka85Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kalous45podnikatel85Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Svoboda33dělník82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anežka Drusová42šička81Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Samuel26zaměstnanec PČR80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslava Šmejcová40dělnice76Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Niems67důchodce70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Urban57řidič69Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Majer48technik67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Pidrman71důchodce66Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Dražil60důchodce65Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kadlec51dělník63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Kovaczová39dělnice61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Roman56mistr58Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Bydlo59důchodce56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Přemysl Novák50technik55Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miloš Richtr26mistr50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Pechová69důchodce47Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Sechter72důchodce46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Brožek67důchodce45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Rous63důchodce43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Miroslav Caba27hasič188Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Horst Sehrig58důchodce187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Chlupsa40zámečník182Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Merhaut46technik178Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Fupšo33řidič171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Šonka35instalatér160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Sechter68důchodce160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Urban53mistr provozu149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Lukaň38mechanik144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Majer44mistr142Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Kalous41podnikatel141Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Pinkas33hasič141Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Šmahel26velínář140Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Pechová65důchodkyně139Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Macek48řidič137Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Macková38kuchařka132Česká strana sociálně demokratická
Krištof Appelt41školník130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Strolená45dělnice128Česká strana sociálně demokratická
Václav Řeháček49technik127Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Škrabal29podnikatel116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Roman52zedník111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Romana Horváthová25prodavačka110Česká strana sociálně demokratická
Alexander Mižigar28zedník102Česká strana sociálně demokratická
Arnošt Christoph40technik38Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Zvírotský147Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jan Forman141Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Šonka136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
HLEDAT