Opočno

Počet obyvatel: 3 158

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Zdeněk Filip st.64starosta505Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Milan Vondřejc43ředitel správy lesů446Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloš Březovský38technik PZP Komplet438Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Aleš Jelínek58projektant415Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Slezák55dělník v kovoprůmyslu410Komunistická strana Čech a Moravy
Ing.arch. Ludmila Kalčíková30architektka406Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vilma Urešová40ředitelka ZUŠ398Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Dušan Felcman36učitel397Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Pultar38manažer391Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Aleš Pultar34podnikatel377Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štěpán Jelínek28podnikatel368Unie svobody - Demokratická unie
Jan Koďousek55mistr odborného výcviku347Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Šárka Škrabalová39laborantka303Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Hrnčíř46pracovník ve školství300Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Ryšavý58podnikatel288Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Zdeněk Filip60starosta města901Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Kahler57techn. náměstek555Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Miroslav Vencl40stavební technik546Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Milan Vondřejc39lesmistr536Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Králíček44podnikatel495Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloš Březovský34zaměstnanec482Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Mgr. Josef Macek43učitel479Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Jana Trebichavská53lékařka474Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Vávra44podnikatel428Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Slezák51dělník v kovoprům.417Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Prokop56podnikatel387Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Pultar34obch.ředitel386Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Aleš Jelínek54podnikatel363Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Štěpán Jelínek24podnikatel324Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Petr Hrnčíř42prac.inform.systémů271Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Zdeněk Filip56starosta1 012Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Kahler53vedoucí investičního oddělení744Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Miroslav Vencl36stavební technik709Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Jana Trebichavská49dětská lékařka698Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Koďousek47mistr odborného výcviku676Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Milan Bittner36soukromý podnikatel671Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vratislav Votroubek42soukromý podnikatel670Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Aleš Jelínek50soukromý podnikatel668Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bohuslav Matys36vychovatel556Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Cvejn46soukromý podnikatel509Občanská demokratická strana
Jinřich Cita59stavitel467Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Slezák47dělník v kovovýrobě456Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Fábera54hodinář427Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Zácný46ekonom343Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Valášek68ekonom280Česká strana sociálně demokratická

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Zdeněk Filip1 040Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Koďousek985Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Kahler983Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Aleš Jelínek931Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jindřich Cita838Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslav Vrátný742Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Bittner741Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Cvejn700Občanská demokratická strana
Josef Moravec601Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Slezák558Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Domorádová546Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Kvasňová506Občanská demokratická strana
Vratislav Votroubek482Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Strnad376Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Duška339Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT