Potštejn

Počet obyvatel: 914

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
David Filip35referent244Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Olga Tvrdoňová48soukromá podnikatelka243Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vlastimil Král32konstruktér240Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. David Rešl34správa CHKO OH235Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Nováček53podnikatel226Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Pavlíková54soukromá podnikatelka210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Luděk Vídeňský54OSVČ187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iveta Walterová45soukromá podnikatelka180Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Zavacký49vedoucí střediska168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Štěpánek46skladník výroby161Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Friml32OSVČ157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luděk Pavlík52OSVČ147Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Burdík65důchodce86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zita Lovětinská32poštovní doručovatelka63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Lovětinský33skladník51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dagmar Kašparová38mateřská dovolená45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Pekhart67důchodce40Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Lindr61dělník39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcel Beneš50elektromontér37Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Monika Štěpánková27mateřská dovolená31Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Trejtnar34elektromontér30Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Kudrna33dělník27Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Kudrnová35dělnice24Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Zima30soukromý podnikatel319Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martina Zahradníková35soukromá podnikatelka258Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Olga Tvrdoňová44soukromá podnikatelka251Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iveta Walterová41soukromá podnikatelka221Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Friml28obchodní zástupce168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Jiří Kubelka34lékař166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Jaroslav Zikmund71posudkový lékař158Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcel Beneš46návěstní technik127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Jiskra57podnikatel121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bedřiška Mertlíková66důchodce121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel David57údržbář101Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Daniel Vacovský50úředník259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iveta Walterová37ekonomka255Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Zima26mistr truhl.výroby190Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdenka Frydrychová62prodavačka182Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Hynková44skladnice153Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anna Plocková72důchodkyně150Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dagmar Kašparová30podnikatelka129Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaromír Honza61důchodce116Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Burdík57podnikatel100Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Bříza55prac.bezpeč.agentury93Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Ludvíková55účetní90Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Herman59údržbář88Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Staněk46vedoucí údržby82Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Navrátil58opravář68Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Pučan64důchodce57Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Nikles50invalidní důchodce36Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ivan Labský39dělník258Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Vepřek63učitel225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdenka Frydrychová58obchodní činnost215Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dana Mohelníková39kadeřnice206Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Šrom25podnikatel199Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Pleva41podnikatel169Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Tejkl56technik163Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslava Ludvíková51účetní147Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Navrátil54dělník126Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Pučan61důchodce100Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Rohlíková70důchodce49Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Pavel Kodytek291Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Krčmář276Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Dostál259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiřina Zímová251Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Anna Plocková248Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Štěpánek244Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Klec242Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Vecková200Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
HLEDAT