Praha 3

Počet obyvatel: 70 481

Osoba: Rostislav Rubík

Osoby lze z databáze dohledat jen podle jména a příjmení. Může se stát, že existují dvě různé osoby se stejným jménem a příjmením, které se účastní komunální politiky v dané obci. Navíc byly změněny formáty dat. Dříve nebyly zvlášť sloupce pro tituly.

VolbyZvolenZastupitelVěkPovoláníStrana
2010AnoIng. Rostislav Rubík CSc.52konzultantTOP 09
1998NeIng. Rostislav Rubík, CSc.40komerční poradceObčanská koalice - Politický klub
Přidat článek rovnou k tomuto jménu a příjmení

Články

Tak dokumenty dodejte

určitě to bude TOP09 zajímat

určitě to bude TOP09 zajímat

dříve vehementní komunista

klasické překabátění

V roce 1988 a 1989 jsem se s tímto soudruhem setkal a nebylo to příjemné. Byl velmi hyperaktivním mladým komunistou a vedoucím TPO oddělení na ČVUT FEL.

Přidat odkaz rovnou k tomuto jménu a příjmení

  • OtlWYNwubXMsUaRwUd

    Lovely question mate! I can't reemmber if this is all of them.Mary Jane Girls All Night Long also on Fever 105 (strong slow bass song)Animotion Obsession also on Wave 103 (upbeat euro about butterflies)Teena Marie Behind The Groove also on Fever 105(Guitar song with Shake your body! )I was also told the private song isZapp and Roger More Bounce to the Ounce also on Wildstyle(weirder song)

  • IQMtwLkUyAjowlhDKpR

    Dean,I guess the cold didn’t affect you from a sknhriage stand point..lol Anyway, good luck this week!!Janice, Good luck with the Space Coast Marathon. My recovery from the relay go well.Spurgeon,Glad to hear your recovery is progressing and that you out there running.. Hope the knees are feeling better..Mike, You are running Philly correct? All the best with that..Vickie, Awesome job! I could never keep up with you!! To all, enjoy the miles.. I’m heading out shortly for a few.. I’ve been inspired by you all and have signed up to run the Cox Rhode Race(Marathon) on May 3rd 2009 in Providence RI.

  • SERVIS24 přihlášení
HLEDAT