Praha-Dolní Počernice

Počet obyvatel: 1 949

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
JUDr. Petr Kšáda45advokát406Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. Martin Hanibal37sociální pracovník VFN Praha359Občanská demokratická strana
Milan Nedvědil24student354Občanská demokratická strana
Jan Nováček65technik347Občanská demokratická strana
Mgr. Hana Králová64důchodkyně342Občanská demokratická strana
Michal Loos63důchodce329Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Štarhová78důchodkyně284Občanská demokratická strana
Bohumil Karban83důchodce277Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petra Karochová38podnikatelka133Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jakub Ruml55podnikatel128Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
David Lust33konstruktér125TOP 09
JUDr. Kateřina Radostová32právník122Bez politické příslušnosti
TOP 09
David Karoch33podnikatel119TOP 09
Kamil Douděra64důchodce115Bez politické příslušnosti
TOP 09
Karel Hašek57podnikatel111Komunistická strana Čech a Moravy
Michal Exner33podnikatel110TOP 09
Marie Kopalová52účetní105Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bc. Marie Šroubková25podnikatelka105Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bohumil Knupp59andragog103Česká strana sociálně demokratická
Bc. Ondřej Uher31podnikatel101Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Libuše Ondrušková46ekonom98Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Polcar47podnikatel98Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Martin Sládek61ekonom98Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
František Brunhofer59živnostník97Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Tomáš Jirsák38tlumočník - sinolog96Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RNDr. Tomáš Jirsák CSc.73fyzik, vysokoškolský pedagog95Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věra Šantlová64důchodkyně95Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
JUDr. Katarína Maisnerová51soudní exekutor92Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Václava Veselá47ekonomka92Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Bc. Michal Vrbata24student91Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bedřich Koníček49podnikatel90Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Vladimír Exner54OSVČ90Bez politické příslušnosti
TOP 09
Světla Parkanová49knihovnice89Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Horčík63důchodce89Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
RNDr. Miloš Demjanenko CSc.63výzkumný pracovník84Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Honzík Ph.D.33vysokoškolský pedagog83Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Dušan Blažek36ekonom83Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Ivan Růžička CSc.69důchodce83Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Marie Charvátová60úřednice82Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Josef Lemfeld64důchodce82Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Zdeněk Nesnídal29obchodní ředitel82Bez politické příslušnosti
TOP 09
Martin Schusser45podnikatel81Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Iva Koníčková47podnikatelka78Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Richard Novotný36elektrikář77Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ilona Slavíčková42ekonomka76Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Jitka Čálková38účetní a daňový specialista75Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Michal Valo31technik73Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Konopa34provozní technik72Bez politické příslušnosti
TOP 09
Andrea Požárová34žena v domácnosti69Věci veřejné
Jaroslav Šmolka63důchodce69Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Jan Ždimera48manažer68Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Tomáš Hospodarik33letecký technik68Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jiřina Jedličková58úřednice66Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ladislava Sládková55ekonomka66Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Doc. Lubomír Růžička72akademický sochař66Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Stárková65výtvarnice - grafička65Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ondřej Kratochvíl33OSVČ65Věci veřejné
Martin Vaněček39podnikatel64Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Milan Kaucký49podnikatel64Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Ladislav Hampl77zemědělský technik63Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Červencová64asistentka63Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. arch. Blanka Velebová55architekt62Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Ing. Jana Blažková Lemfeldová34ekonomický analytik61Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Martin Janouch38obchodní zástupce60Věci veřejné
František Holubovský64technik59Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Borecký53kamenosochař59Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Josef Suchý84důchodce58Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Bačák36podnikatel57Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Marie Suchá80důchodkyně56Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Rouš26programátor56Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Brunhoferová75administrativní pracovnice56Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Koutská78sekretářka55Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Procházka33technik55Bez politické příslušnosti
TOP 09
Blažena Šůsová65administrativní pracovnice52Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Luděk Turek78technik52Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Lomnická37podnikatelka50Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jaroslava Šůsová78důchodkyně49Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Falc43obchodní zástupce49Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Miloslav Černý53opravář plynospotřebičů48Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Miloš Bradáč29montážní technik48Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Miroslav Šůs80hudebník46Komunistická strana Čech a Moravy
Čestmír Burda55technický pracovník44Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Ing. Miroslava Šílová40učitelka44Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Zuzaňák43obchodní zástupce42Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Ludmila Heroldová54pánská krejčová40Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dagmar Wittbergerová56administrativní pracovník40Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Tomáš Velinský M.A.53architekt36Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Ing. Michaela Rambousková39ekonomický pracovník35Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Zdeňka Dolečková78důchodce32Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Jiří Rouš24VŠ student31Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Michaela Vondráčková48výzkumný pracovník26Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Hana Valentová58admin. pracovnice26Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Anna Kvaltínová62analytička22Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Šíla41obchodní zástupce19Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Ješinová56admin. pracovnice17Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Kaplanová59v důchodu17Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Pohunková36úřednice15Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Nováček61revizní technik418Občanská demokratická strana
Ing. Olga Svědínková34ekonomka387Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Hana Králová60středoškolská profesorka375Občanská demokratická strana
JUDr. Katarína Maisnerová47právnička366Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Danka Exnerová46ředitelka MŠ351Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Štarhová74důchodkyně310Občanská demokratická strana
Milan Nedvědil20student282Občanská demokratická strana
MUDr. Jana Nožičková59dětská lékařka164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petra Karochová34podnikatelka162Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jakub Ruml51sportovní manažer150Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Věra Šantlová60důchodkyně147Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jana Nožičková24odborná referentka145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Dagmar Jílková53psycholožka136Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Josef Lemfeld60invalidní důchodce135Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Polcar43podnikatel133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Macek31konstruktér - projektant131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ivan Růžička CSc.65důchodce128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Zuzaňák39odborný poradce126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Dušan Blažek32ekonom123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Pohunková32administrativní pracovnice120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Tomáš Jirsák34sinolog120Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ak. mal. Roman Franta44asistent AVU107Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Tomáš Král38manažer106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Charvátová56odborná referentka NG104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Světla Parkanová45pracovnice úřadu MČ100Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Procházková52vedoucí skladu98Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Pohunek32technik95Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Milada Staudová34lékařka95Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Olga Stárková61výtvarnice94Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Beneš68důchodce91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Šmolka59ředitel firmy90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Knupp55andragog90Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaroslava Chaloupková35technolog textilní výroby88Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miloš Štenc58stavební inženýr85Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Hašek53podnikatel79Komunistická strana Čech a Moravy
Lubor Novotný39ředitel pensionu78Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Libuše Ondrušková42ekonomka78Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. František Janota44podnikatel75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Vladislav Cenkr30podnikatel74Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Josef Vavroušek69důchodce73Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jindřich Bárta58údržbář70Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jan Rouš22student70Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Kopalová49účetní67Česká strana sociálně demokratická
Luděk Lemfeld40technik67Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Petr Urban39vedoucí provozu67Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Petr Chudan34podnikatel66Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Michal Exner29ředitel66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Holubová53podnikatelka65Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Alenka Kšádová73důchodce65Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Brunhofer55podnikatel64Česká strana sociálně demokratická
doc. Lubomír Růžička ak.sochař68důchodce64Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Bačák32podnikatel63Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Miroslav Lonský54podnikatel62Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Heroldová50krejčová62Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Věra Rumlová47úřednice62Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Hana Hrbková57zdravotní sestra61Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Regina Novotná67důchodce61Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Honzík29vysokoškolský pedagog61Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Herold23učitel61Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Šůs76důchodce61Komunistická strana Čech a Moravy
Marta Havlínová61důchodce60Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Kocáb22student59Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Kuliš32podnikatel59Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Blažena Šůsová61důchodce58Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Červencová60důchodce58Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Markéta Stehlíková33ekonomka58Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ladislav Hampl73důchodce57Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Brunhoferová71důchodce57Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Igor Macášek40podnikatel56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Hrubeš41podnikatel56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miroslava Šílová36sekretář56Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Ježek73důchodce55Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Helena Karochová56ved. kuchyně ZŠ54Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Luděk Turek74důchodce54Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Loosová56podnikatelka52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Suchý80důchodce51Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Suchá76důchodce51Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Koutská74důchodce50Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Horčík59pracovník České pošty50Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miloslav Mašín55podnikatel49Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Čeněk Pokorný75důchodce47Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Kvaltínová58provisní pracovník Kooperativy45Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Jeníček57řidič45Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Simona Macášková39právnička44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kuliš59řidič44Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Knuppová80důchodkyně44Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Kaplanová55bez zaměstnání42Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Havlicová92důchodkyně41Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Marková34účetní34Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Valentová54pracovnice rozpočtu26Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Nováček57podnikatel269Občanská demokratická strana
Danka Exnerová42ředitelka MŠ258Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
JUDr. Petr Kšáda37právník254Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Tomáš Jílek49technický ředitel TS254Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
JUDr. Katarína Maisnerová43právnička232Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Igor Macášek36ředitel firmy210Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Michal Loos55podnikatel206Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Lomský50podnikatel200Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Štarhová70důchodkyně178Občanská demokratická strana
PhDr. Dagmar Jílková49psycholožka166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Kanta56strojní technik158Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
MUDr. Jana Nožičková55lékeřka157Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Bohumil Karban75důchodce152Občanská demokratická strana
Ing. Daniela Ptáková58odborná pracovnice141Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Mgr. Tomáš Král34technik140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Hašek49podnikatel131Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Faber62technik128Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Zdeněk Slavíček39obchodná zástupce121Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Mgr. Tomáš Jirsák30sinolog119Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Milan Sikora43podnikatel114Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Milan Petružálek55podnikatel112Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Krňanská67důchodkyně110Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
František Beneš65technik110Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Miloslav Kolář58výtvarník104Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Petr Polcar39podnikatel96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Pohunek28technik96Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Petra Karochová30podnikatelka95Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Charvátová52referentka94Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Marcela Procházková48úřednice94Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Kopalová45úřednice94Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Milada Staudová30lékařka93Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zuzana Balcarová21studentka92Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Lubor Novotný36vedoucí provozu92Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Janota40podnikatel92Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Simona Macášková35advokát86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dagmar Šoltysová49asistentka ředitele82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
ing. Olga Roušová46pedagog81Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Pátek57autodopravce72Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Pavel Exner51podnikatel69Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Stanislav Bastl55podnikatel68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Libuše Ondrušková38ekonom68Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Mišejka35instalatér67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Nykl56výtvarník67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing.arch. Blanka Velebová47projektant66Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Hrdina28manažer66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Vaněček65důchodce66Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Knupp51kulturní pracovník64Česká strana sociálně demokratická
Marie Červencová56adm. pracovnice63Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Michaela Pospíšilová50pedagog63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ladislav Hampl69důchodce62Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Stárková57výtvarnice61Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Johana Líznerová76důchodkyně61Komunistická strana Čech a Moravy
RSDr. Michael Koutský67důchodce61Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miluše Hněvkovská78důchodkyně60Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Kropík78důchodce58Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Knitlová77důchodkyně57Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Bréda55podnikatel57Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Suchý76důchodce57Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Mráček75důchodce56Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Fiedlerová76důchodkyně56Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Michaela Vavřinová27studentka55Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Gabriela Wildová34podnikatelka54Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Heroldová46krejčová53Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Čeněk Pokorný71důchodce53Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Arnošt Plný55živnostník52Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Věra Nápravová79důchodkyně50Komunistická strana Čech a Moravy
František Brunhofer51autodopravce49Česká strana sociálně demokratická
Ing. Josef Kvaltín26technik49Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslava Holubovská51podnikatelka49Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Miroslav Mašín51živnostník48Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Krofta48manažer48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohdan Hradský37podnikatel46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Fryčová51dět.zdravotní sestra46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Radosta56manažer45Unie svobody - Demokratická unie
Jaroslav Suchý46živnostník42Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Klára Kopalová22prodavačka42Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Ježek69důchodce41Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Jitka Čálková30konsultantka40Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Hrbková53zdravotní sestra40Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
ing. Věra Rumlová44systém.specialista40Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Radka Spěváčková27reklamní manažerka39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ilona Nováčková41aranžérka39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Herold19student38Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Linda Vavřinová25manažerka36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Markéta Stehlíková29podnikatelka36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Anna Kvaltínová54referentka32Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Procházka ml.26pracovník dovoz odd32Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Tomáš Kocáb18student31Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Václav Kaplan51podnikatel31Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Martin Procházka25automechanik31Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Miroslava Šílová33mat. dovolená30Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Blažena Pokorná61v domácnosti30Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Huml42soukromník29Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Hana Plná20studentka28Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Rouš18student28Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludvík Lemfeld69důchodce27Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ladislava Chlebinová49podnikatelka26Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Čubrová30referentka26Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Jitka Vrbatová38bankovní referentka25Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Krofta25manažer25Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Novák70důchodce22Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Urbanová28prodavačka21Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Kolář43živnostník11Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Renáta Štoudková39zaměstnankyně0Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdenka Krčálová72důchodkyně0Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jakub Ruml43sport.manažér226Unie svobody
Ing. Josef Stříška52podnikatel223Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Bastl51investiční technik214Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Jana Drtilová58lékařka212Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Ing. Hana Jaklová53podnikatelka210Občanská demokratická strana
Jan Nováček53revizní technik202Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Stránský37stavební technik202Občanská demokratická strana
Ing. Miroslav Mařenec35ředitel obchodní společnosti196Občanská demokratická strana
Mgr. Hana Králová52středoškolská profesorka194Občanská demokratická strana
Jitka Lukášová49administrativní pracovnice190Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Dagmar Šoltysová45podnikatelka188Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Doc.JUDr. Zdeněk Madar, DrSc.69vědecký pracovník185Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Ing. Jan Ždimera36podnikatel163Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Ing. Ivan Růžička, CSc.57vědecký pracovník163Bez politické příslušnosti
Nezávislí
JUDr. Anna Zinglová48advokát161Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Fáber58technický pracovník156Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Václav Herold44vedoucí charitativního zaříz.152Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Radana Bakšteinová40stavební projektantka135Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Miloslav Kolář54výtvarník135Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Josef Borecký41kamenosochař127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivo Kratochvíl31podnikatel119Unie svobody
Marie Kopalová41účetní115Česká strana sociálně demokratická
Michaela Vavřinová23studentka VŠ114Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bohumil Karban71důchodce112Občanská demokratická strana
Ing. Dušan Bako51energetik112Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Nesnídal42technický pracovník110Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Věra Šantlová52spolupracující osoba108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Macek51odborný pracovník106Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Tomáš V.F. Jirsák-Havran26student106Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Lemfeldová22studentka105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Štarhová66důchodkyně98Občanská demokratická strana
Ing. Libuše Ondrušková34ekonom98Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Ježek65strojní zámečník96Demokratická unie
Dana Šlapáková27výtvarnice96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Bréda23živnostník96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Exnerová44podnikatelka94Demokratická unie
Jan Paul42akademický malíř94Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
PhDr. Dalibor Prix, CSc.37historik umění92Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Veselý47řidič92Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Doc. Lubomír Růžička60architekt86Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Vaněček61důchodce86Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Mařenec60řidič85Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
František Brunhofer47autodopravce85Česká strana sociálně demokratická
Václav Kalimon44grafik84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Čestmír Burda44technik84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Suchý72důchodce81Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Hořánek41podnikatel79Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Marie Šroubková42vedoucí školní jídelny78Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
RNDr. Miloš Demjanenko51vědecký pracovník78Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Krofta44vedoucí pracovník75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Heer76důchodce74Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslav Mašín47vývojový pracovník74Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Lonský46soukromý dopravce73Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Zdenka Brátová63důchodkyně73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karel Šíp35projektant72Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludvík Lemfeld65technik72Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Vlasta Knitlová73důchodce71Komunistická strana Čech a Moravy
Čeněk Pokorný67důchodce69Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Brunhoferová63důchodce63Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Charvátová48technička62Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Mišejka57podnikatel61Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Antonín Randáček78důchodce60Komunistická strana Čech a Moravy
Emilie Heerová76důchodce60Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. František Tlučhoř48technik59Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bohumil Knupp47invalidní důchodce59Česká strana sociálně demokratická
Taťjana Martinková44podnikatelka58Demokratická unie
Jiřina Jedličková46písmomalířka58Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Heroldová42hospodářka58Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michael Koutský63důchodce58Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anna Fiedlerová72důchodce58Komunistická strana Čech a Moravy
Přemysl Brunhofer21elektromechanik57Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miluše Hněvkovská74důchodce57Komunistická strana Čech a Moravy
Johana Líznerová72důchodce55Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Anna Kvaltinová50analytička54Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miluše Brunhoferová76důchodce53Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Milan J. Sikora39podnikatel51Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Věra Nápravová75důchodce49Komunistická strana Čech a Moravy
Bohdan Hradský33podnikatel48Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Hořánková35podnikatelka46Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Jitka Zimmermannová45administrativní pracovnice45Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Michael Walter30podnikatel45Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Otakar Merz40státní zaměstnanec44Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Jaroslava Knuppová72důchodce44Česká strana sociálně demokratická
Ing. Miroslava Šílová29na mateřské dovolené39Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Novák66důchodce38Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Blažena Pokorná57důchodkyně29Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Veselý74důchodce24Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kateřina Brožová18administrativní pracovnice0Bez politické příslušnosti
Demokratická unie

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Stanislav Bastl440Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Josef Kanta369Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Jan Ždimera Ing.365Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Miroslav Bydžovský364Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Jiří Macek Ing.363Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Tomáš Jílek Ing.326Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Jiří Faber325Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Marie Navrátilová318Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Čeněk Pokorný209Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiřina Jedličková201Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Borecký181Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Ježek158Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Josef Martínek155Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Václav Žežulka154Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Šůs151Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Malbek PhDr.151Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Kvaltinová Ing.144Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Ondrušek Ing.143Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Antonín Vaněček133Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Suchý132Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír RŮžička doc.ak.soch.131Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdena RŮžičková131Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Exnerová129Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Luděk Turek125Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Potměšil Ing.122Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Kropík120Komunistická strana Čech a Moravy
Taťjana Martínková120Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Miroslav Lonský117Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Ludmila Heroldová116Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Procházková110Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Paul109Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Bohdan Hradský109Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Blanka Sikorová106Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Blažena Pokorná104Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Novák99Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Kučera99Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Krofta98Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Havlica96Liberální strana národně sociální
Miloš Demjanenko89Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Michael Koutský Dr.86Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Josef Veselý85Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bohumil Knupp77Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Knuppová51Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
HLEDAT