Praha-Kolovraty

Počet obyvatel: 2 525

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Marek Ovečka53starosta MČ811Občanská demokratická strana
Ing. Michal Habart41podnikatel727Občanská demokratická strana
Ing. Karel Čvančara42ředitel společnosti719Občanská demokratická strana
Ing. Martin Rybář43ředitel společnosti718Občanská demokratická strana
Eduard Dinnebier72důchodce714Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Vladimíra Jechová Vápeníková39ekonomka712Občanská demokratická strana
Ing. Tomáš Růžička37ředitel společnosti711Občanská demokratická strana
RNDr. Ivo Chytil52manažer695Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jana Jarůšková62manažerka694Občanská demokratická strana
Mgr. Pavel Ondroušek38manažer678Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Souček29programátor319Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Skopalová38zdravotní sestra297Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Král45ředitel grafického studia272Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Pavel Bednář38ředitel školy703Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Marek Ovečka49starosta m.č.682Občanská demokratická strana
Ing. Michaela Konečná35učitelka630Občanská demokratická strana
Ing. Michal Habart37podnikatel625Občanská demokratická strana
Ing. Martin Rybář39podnikatel621Občanská demokratická strana
Hana Vlastníková47učitelka614Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eduard Dinnebier68důchodce608Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Vyhnánek37podnikatel550Občanská demokratická strana
Mgr. Anna Halmanová41psycholožka537Občanská demokratická strana
Ing. Tomáš Růžička33manažer525Občanská demokratická strana
Jaromír Jech35podnikatel501Občanská demokratická strana
František Paseka56dozorčí262Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Chadima54dělník163Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Marek Ovečka46vedoucí pracovník548Občanská demokratická strana
Antonín Burda53strojvedoucí421Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Břečka72zástupce starosty402Občanská demokratická strana
Hana Vlastníková43učitelka390Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eduard Dinnebier64důchodce362Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaromír Jech31podnikatel344Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Anna Halmanová37v domácnosti337Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Paseka52dozorčí ČD233Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Hruška56mistr dílen201Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Uhlířová49sociální pracovnice175Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Vaněček48podnikatel141Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Marek Ovečka Ing.587Občanská demokratická strana
Marta Šlingrová522Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vítězslav Říha504Občanská demokratická strana
Bohumil Kuba428Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Břečka Ing.428Občanská demokratická strana
Miroslav Grégr396Občanská demokratická strana
Zdenka Musilová359Občanská demokratická strana
Otto Milaberský323Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Iva Chadová313Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
František Paseka306Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Bobek213Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT