Praha-Kolovraty

Počet obyvatel: 2 525

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
doc. RNDr. Luděk Sýkora Ph.D.45sociální geograf542Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Pavlů CSc.44systémový inženýr529Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. László Wenchich Ph.D.36lékař519Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Petr Kasalický CSc.48lékař498Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. František Honsa48programátor497Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. František Kocourek MBA44poradce487Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Kyselová60důchodkyně485Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Rybář47ředitel společnosti479Občanská demokratická strana
Ing. Jan Kolář40podnikatel474Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
RNDr. Ivo Chytil56podnikatel469Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jan Čejka Ph.D.36manažer462Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Michal Martínek40referent ÚMČ Praha 2456Občanská demokratická strana
Filip Kocum30ředitel společnosti403Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Hana Vlastníková51učitelka720Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Petr Kasalický44lékař699Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jan Čejka PhD.32manažer681Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Stanislava Bartošová33spec.péče o zák.,t.č.mateřská260Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iva Hladká36majitelka obchodu259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Procházka49živnostník249Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Kyselová56redaktorka244Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tomáš Krajča38bankovní manažer243Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. David Borges35bankovní manažer241Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. František Kocourek MBA40asistent ředitele farm. firmy239Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Ing. Karel Nováček35návrhář softwaru224Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. László Wenchich Ph.D.32lékař209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iveta Hrubá36účetní193Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Paseka60dozorčí ČD141Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Evženie Kindermannová44administrativní pracovnice105Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Chadima58dělník99Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Fučík61důchodce81Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Bor56podnikatel80Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Vaněček56podnikatel74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Libuše Procházková65důchodce67Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Nerad64důchodce64Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Světla Drábová75důchodce59Komunistická strana Čech a Moravy
František Fiedler79důchodce57Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Chmel84důchodce56Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Kateřina Čuřínová32personal. konzultant505Občanská demokratická strana
Ing. Jana Jarůšková58manažerka455Občanská demokratická strana
Ing. Petr Souček25student379Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Vaněček52podnikatel154Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Evženie Kindermanová40podnikatel147Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Bor52podnikatel141Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Nerad60hasič139Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Fučík58důchodce136Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Mečíř58podnikatel125Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Procházka61mistr116Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Mendlová54dělnice110Komunistická strana Čech a Moravy
Libuše Procházková61důchodce97Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Světluška Drábová71důchodce60Komunistická strana Čech a Moravy
František Fiedler75důchodce48Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
PhDr. František Dudek47podnikatel390Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Irena Pšeničná45lékařka376Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Dynybilová41učitelka368Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Klusáček64podnikatel292Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Petr Mimochodek34právník173Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Otto Milaberský59v důchodu161Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Skopalová30zubní instrumentářka138Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. Renata Mimochodková35psycholožka122Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Bor48podnikatel119Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Mečíř54podnikatel116Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Dvořák38podnikatel114Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Evženie Kindrmannová36sekretářka111Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Mendlová50zaměstnanec VFN99Komunistická strana Čech a Moravy
František Fiedler71důchodce96Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Hofman78v důchodu95Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Chmel76důchodce90Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Pavel Cihelka58podnikatel83Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Světluška Drábová67důchodce75Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Chadima74důchodce73Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Šrámková69důchodce63Komunistická strana Čech a Moravy
Alžběta Obermayerová74v důchodu44Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jarmila Fantová74v důchodu35Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Josef Kůstka Ing.422Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Svoboda342Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Dynybilová327Občanská demokratická strana
Miroslav Falout326Občanská demokratická strana
Antonín Burda279Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Milan Hruška244Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
František Šilhavý208Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Jan Vaněček182Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Juřica Ing.162Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Evženie Kindermannová153Komunistická strana Čech a Moravy
František Fiedler140Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Chadima138Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Roubíčková136Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Mendlová134Komunistická strana Čech a Moravy
Světluška Drábová122Komunistická strana Čech a Moravy
Vendula Zejfartová118Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Šrámková117Komunistická strana Čech a Moravy
Květoslava Šmejkalová116Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT