Praha-Satalice

Počet obyvatel: 1 906

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
JUDr. Radomír Šimek57advokát320Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Miloslav Konečný57ekonom310Občanská demokratická strana
Ing. Ivo Fiala46podnikatel ve stavebnictví305Občanská demokratická strana
Ing. Hana Nejedlá34ekonom302Občanská demokratická strana
Ing. Petr Beran40IT specialista296Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Daniela Vočadlová40učitelka295Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Monika Vlčková37pedagogická asistentka272Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Leon Kavala57podnikatel ve stavebnictví258Občanská demokratická strana
Marek Nesvačil37stavební technik252Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Pohl59manažer240Občanská demokratická strana
Mgr. Jan Velešík38IT specialista236Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ladislav Bača62realitní makléř225Občanská demokratická strana
Radka Hřebíková33na mateřské dovolené204Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Martin Fořt32projektový manažer204Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Alexandr Jelínek64technik165Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radovan Chmel43památkář163Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Bohumil Pechr59informatik155Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloš Koděra66technik145Česká strana sociálně demokratická
Jiří Mudroch47topenář141Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Blanka Nejedlá60středoškols. učitelka135Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jana Prchalová64učitelka128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Bc. Antonín Škoch Ph.D.34vědecký pracovník116Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Nováková43finanč. porad.,real. makléř114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Václav Honc72stavební inženýr111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Brož45řidič111Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lenka Treglerová38prodavačka98Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karolina Bílková28chemik - analytik95Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Gärtner58dispečer výroby94Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Lucie Langerová38Office Manager87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Varadi46dělník84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Marie Pechrová24studentka84Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Hanělová26referentka st. správy78Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Kuchta37podnikatel73Věci veřejné
Magdalena Šálková56v domácnosti62Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Novotný45manager38Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Barbora Juraczková24studentka37Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Miroslav Holakovský34OSVČ35Věci veřejné
Gabriela Kuchtová35manager skladu34Věci veřejné
Pavel Trojan53řidič32Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Alena Klímová51invalidní důchodce30Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Matouš Kubec18student27Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Josef Petrouš33řidič24Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jarmila Heczková27v domácnosti23Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Helena Pechová61invalidní důchodkyně20Bez politické příslušnosti
Věci veřejné

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Jitka Krčmářová31právník399Občanská demokratická strana
Ing. Hana Nejedlá30ekonom398Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Pohl55technik Siemens379Občanská demokratická strana
Květa Pelikánová63důchodkyně351Občanská demokratická strana
Ladislav Bača58stavební technik344Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
JUDr. Radomír Šimek53advokát200Bez politické příslušnosti
Česká strana národně socialistická
Mgr. Šárka Čepelková41právník197Bez politické příslušnosti
Česká strana národně socialistická
Ing. Bohumil Pechr55informatik196Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Linda Brzoňová36učitelka180Bez politické příslušnosti
Česká strana národně socialistická
Miloš Koděra62technik IT,knihovník,kronikář168Česká strana sociálně demokratická
Martina Listopadová Havlová36fyzioterapeutka160Bez politické příslušnosti
Česká strana národně socialistická
Tomáš Rychetský32obchodní referent152Bez politické příslušnosti
Česká strana národně socialistická
Ing. Petr Beran36IT specialista151Bez politické příslušnosti
Česká strana národně socialistická
Mgr. Blanka Nejedlá56středoškolský pedagog141Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Tomáš Matras29finanční specialista141Bez politické příslušnosti
Česká strana národně socialistická
Milan Bíško39živnostník137Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Daniela Fořtová27vedoucí prodeje136Bez politické příslušnosti
Česká strana národně socialistická
Pavel Hřebík32ekonom134Bez politické příslušnosti
Česká strana národně socialistická
Lubomír Trnka59stavební technik133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Daniel Novák CSc.42ředitel centra ČZU v Praze129Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Václav Honc68stavební inženýr128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jovana Sádlová Ph.D.35vědecký pracovník125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Mudroch43topenář, řemeslník122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Hana Řeháková56středoškolský pedagog114Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jana Prchalová60učitelka111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Antonín Škoch30vědecký pracovník101Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Pechrová20studující99Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alžběta Tilhonová71důchodkyně98Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Gärtner54výrobní dispečer98Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Varadi42dělník96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lucie Langerová DiS.34na mateřské dovolené93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Karas58technik81Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. František Šnajdr62informatik68Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Vlastimil Baťa40stavební inženýr191Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Hana Nejedlá26ekonomka183Občanská demokratická strana
ing. Leon Kavala49stavební podnikatel170Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Jitka Krčmářová27právník170Občanská demokratická strana
Ing. Štěpán Zavřel62stavební inženýr169Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miloš Kindl47vedoucí provozu159Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Hana Vaňharová44projektantka141Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Jarmila Kroftová46stavební technik139Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Libor Vrabec47knihkupec134Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Menšíková51účetní128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Bíško65důchodce127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Richard Čech21podnikatel122Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Mgr. Blanka Nejedlá52pedagog121Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Václav Honc64stavební inženýr120Strana demokratického socialismu
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jana Prchalová57učitelka119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Bača54pekař117Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jozef Halász56důchodce115Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Hradecká32dětská sestra113Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Lubomír Trnka55stavební technik107Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Naděžda Hervířová35účetní98Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Karel Jindra60podnikatel94Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jaroslav Peterka46strojvedoucí94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Brož67důchodce90Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Richard Šebor49automechanik88Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Reisinger56podnikatel87Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Daniela Vočadlová32v domácnosti86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Mudroch39topenář84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Joska50řidič82Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Radovan Chmel35dokumentarista80Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Irena Koberová51technik77Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Hana Řeháková52inspektorka75Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Gärtner50nákupčí74Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jovana Sádlová PhD31vědecká pracovnice68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Štancl43technik65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alžběta Tilhonová67důchodce62Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Martin Hanták35vývoj.pracovník61Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Kolář31zámečník44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Vocelka60výzkumný pracovník44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Pisařík54nástrojař43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Šálek56stavební technik43Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Ulčarová53inv.důchodkyně41Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petra Matoušková32provozní účetní38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Treglerová30prodavačka33Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Varadi38dělník27Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Lubomír Trnka52stavební technik212Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karel Jindra56soukromý podnikatel208Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Pavelka28učitel199Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Naďa Hervířová31soukromá podnikatelka175Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Leon Kavala45soukromý podnikatel159Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libuše Dvořáková65úřednice, důchodkyně157Občanská demokratická strana
Ing. Štěpán Zavřel58ředitel odboru Minist. financí156Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Hradecký32geodet153Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Bíško31autodopravce153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radovan Chmel31dokumentarista150Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloš Kindl43technik143Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vojtěch Strnad32servisní technik142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Zavaďák41soukromý podnikatel142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Hradecká57vedoucí výdejního skladu140Občanská demokratická strana
Jan Gärtner46ekonom138Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Brož63důchodce123Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Kuchta72projektant,důchodce116Občanská demokratická strana
Květa Pelikánová55ekonom, důchodkyně114Občanská demokratická strana
Ing. Vlastimil Baťa36soukromý podnikatel110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Táfl71překladatel, důchodce106Občanská demokratická strana
Ing. Martin Hanták31konstruktér103Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Václav Honc60stavební inženýr102Strana demokratického socialismu
Zdeněk Krejčí47manažer101Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Jelínková18studentka95Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Krupitzerová34správní referentka93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Peterka42strojvedoucí89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Krčmář67matematik84Občanská demokratická strana
Jiří Mudroch35topenář80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Kosař43technik79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Peterka72dúchodce57Strana demokratického socialismu
Jaroslav Turina80důchodce45Česká strana sociálně demokratická
Ing. Zdeněk Pokorný84strojní inženýr42Česká strana sociálně demokratická
Lubomír Kosař18prodavač36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vít Štancl Ing.289Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Bíško273Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslav Dittrich232Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Naďa Hervířová223Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vojtěch Vaňhara218Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Brož216Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Gärtner212Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Leon Kavala Ing.211Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Bambula188Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Zavaďák185Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Bíško180Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Hradecký Ing.177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Viktor Pelikán Ing.175Občanská demokratická strana
Ludmila Štanclová168Občanská demokratická strana
Jiří Matoušek162Občanská demokratická strana
Ivan Novotný148Občanská demokratická strana
Martin Hanták Ing.148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Květa Pelikánová143Občanská demokratická strana
Martin Čeřovský142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kuchta Ing.138Občanská demokratická strana
Michal Peřina137Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloš Koděra125Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Václav Honc Ing.124Strana demokratické levice
František Štancl55Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Matyska47Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
HLEDAT