Praha-Slivenec

Počet obyvatel: 2 191

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
RNDr. Jana Plamínková47novinářka579Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Simona Strauchová33studentka Vysoké školy569Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miroslav Brenišín50ředitel firmy568Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milena Hollmannová50ekonomka566Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Lenka Kudláková46speciální pedagog565Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Láznička35ředitel firmy558Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jana Novotná62překladatelka551Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Robert Paul58zeměměřič343Občanská demokratická strana
Radomír Aksman48umělecký kovář339Občanská demokratická strana
Helena Marková41podnikatelka334Občanská demokratická strana
Aleš Rozehnal53výtvarník331Občanská demokratická strana

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Václav Vorlíček56sam.hosp.rolník539Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Eva Černá39učitelka537Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Robert Paul54zeměměřič522Občanská demokratická strana
Radomír Aksman44umělecký kovář521Občanská demokratická strana
RNDr. Jana Plamínková43novinářka518Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jitka Skružná42podnikatelka518Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Helena Marková37podnikatelka504Občanská demokratická strana
Kateřina Vrzalová30ekonom493Občanská demokratická strana
Zuzana Zdeborská32podnikatelka492Občanská demokratická strana
Aleš Rozehnal49výtvarník492Občanská demokratická strana
Karla Reitmeierová55pošt.zaměstnanec101Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Eva Černá35učitelka537Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Daniel Kudlák33ekolog-specialista536Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
RNDr. Jana Plamínková39novinářka529Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing.arch. Zdeněk Nový41projektant524Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milena Karbulková39vedoucí provozovny521Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Robert Paul50zeměměřič497Občanská demokratická strana
Radomír Aksman40umělecký kovář490Občanská demokratická strana
RNDr. Martin Lang44geolog489Občanská demokratická strana
Helena Marková33podnikatelka479Občanská demokratická strana
Aleš Rozehnal45výtvarník468Občanská demokratická strana
Karla Reitmeierová51zaměstnanec132Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Markéta Vítková772Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eva Černá Ing.743Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jitka Šebková Ing.738Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Štýbr Ing.730Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Lang RNDr.711Občanská demokratická strana
Robert Paul Ing.705Občanská demokratická strana
Radomír Aksman702Občanská demokratická strana
Jaroslav Malý698Občanská demokratická strana
Pavel Růžička696Občanská demokratická strana
Aleš Rozehnal673Občanská demokratická strana
Antonín Vraný187Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT