Praha-Velká Chuchle

Počet obyvatel: 1 798

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Bc. Olga Kuzníková39zdravotní sestra367Občanská demokratická strana
Jiří Kokta37restaurátor histor. nábytku360Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Vlasák37OSVČ-podnikatel350Občanská demokratická strana
Zdeňka Děrdová46optik340Občanská demokratická strana
Ing. Jan Nedoma64geodet334Občanská demokratická strana
MUDr. Jaromír Piskáček57lékař321Občanská demokratická strana
Robert Pořízek34podnikatel289Občanská demokratická strana
Ing. Miroslav Mendlík59technik283Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Michal Strnad33podnikatel257TOP 09
Bc. Julie Dymáková39optometristka234Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Daniel Kozický43technolog227Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Benčat28živnostník220Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Marek Malý33likvidátor specialista213Bez politické příslušnosti
TOP 09
Petr Chalupecký52odborný lektor209Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Ondřej Švec24bankéř202Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Lenka Strnadová29podnikatelka172Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Daniel Šatra39podnikatel169Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Miroslav Holeček41provozní168Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jan Janda60ředitel obchodní společnosti164Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Renáta Vojtová48asistentka145Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lukáš Man32technik138Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Rys57projektant138Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jaroslava Petrová46učitelka137Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Věra Hajná45psycholožka137Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Jakub Šach34středoškolský učitel133Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Magda Dvořáková48pojišťovací manažerka133Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Filipová66důchodkyně127Česká strana sociálně demokratická
Jana Hricková38prodavačka127Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Dis. Kateřina Vomáčková25obchodní referent120Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Lubomír Klíčník83důchodce113Česká strana sociálně demokratická
Aleš Plhoň51technik112Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Karel Hůda39spojový technik94Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Helena Doležalová36administrativní pracovnice77Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ladislav Němec59tech. hosp. pracovník56Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Srkalová70důchodkyně54Komunistická strana Čech a Moravy
Josefa Šumová72důchodkyně52Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Peška55OSVČ52Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dr. Ladislav Slezáček71důchodce51Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Slezáčková69důchodkyně37Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Vlasáková81důchodkyně36Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Flosman80důchodce34Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Daňhelka CSc.89důchodce33Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Nagyová78důchodkyně32Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Kršková78důchodkyně32Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Martina Schönbauerová35spec. pedagog472Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. Olga Kuzníková35zdravotní sestra425Občanská demokratická strana
Zdeněk Vlasák33truhlář375Občanská demokratická strana
Mgr. Martin Melichar42ved.správy kolejí a menz UK224Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Věra Hajná41psychoterapeutka194Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Bc. Daniel Šatra35technik193Bez politické příslušnosti
Strana zelených
David Steigerwald DiSp.33herec191Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Jan Janda56podnikatel183Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jakub Šach30učitel171Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jaroslava Petrová42učitelka147Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rudolf Peterek62státní zaměstnanec144Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Petr Šíma29učitel144Bez politické příslušnosti
Strana zelených
MUDr. Kristina Špačková28lékařka129Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Martin Klíčník44živnostník116Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Holeček52taxikář70Česká strana sociálně demokratická
Ing. Lubomír Klíčník79důchodce70Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Němec55techn. -hospodář. pracovník67Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josefa Šumová68podnikatelka63Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Čuřín49státní zaměstnanec58Česká strana sociálně demokratická
Dr. Ladislav Slezáček67důchodce57Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Mašek69důchodce56Česká strana sociálně demokratická
Božena Kršková74důchodkyně44Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Slezáčková65důchodkyně40Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Nagyová74důchodkyně37Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Flosmanová76důchodkyně37Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Sýkora72důchodce37Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Vlasáková77důchodkyně33Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Olga Kuzníková31zdrav.sestra482Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lubomír Maršálek64důchodce372Občanská demokratická strana
Mgr. Martina Schönbauerová31speciál.pedagog365Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Marková60pokladní205Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Budín24podnikatel174Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ota Filip57režisér164Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hana Srkalová62úřednice138Komunistická strana Čech a Moravy
Václava Šťavíková52technik135Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Molnar47technik123Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Němec51tech-hosp.pracovník112Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. František Lapáček78důchodce108Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaroslav Daňhelka CSc.81důchodce73Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Lubomír Klíčník75důchodce70Česká strana sociálně demokratická
Jana Slezáčková61laborantka61Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Vlasáková73důchodkyně54Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Flosmanová72důchodkyně47Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Langer80domovník46Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslava Babičková74důchodkyně46Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslava Koutná70důchodkyně43Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
JUDr. Miluše Jirásková40advokátka555Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marek Kramář31zaměstnanec velkoobchodu527Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Huřták58podnikatel453Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josefa Šumová60podnikatelka222Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Němec47technicko-hospodářský prac.155Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Sýkora64důchodce133Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Stanislav Martínek70důchodce116Česká strana sociálně demokratická
Karel Kočí62důchodce108Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Mareš63důchodce102Česká strana sociálně demokratická
Jan Vávra68důchodce91Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Oldřich Klán67důchodce90Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Dífková73důchodce81Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Růžena Flosmanová68důchodkyně77Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslava Babičková70důchodkyně77Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Brabec85důchodce72Česká strana sociálně demokratická
Josef Langer76domovník59Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslava Koutná66důchodkyně53Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Prachová72důchodkyně50Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Miloslav Daněk400Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Martínek Ing.372Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Strejček MUDr.359Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Fresl352Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ota Filip339Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Vlček330Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Benčát277Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kočí261Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlastimil Mašek258Česká strana sociálně demokratická
František Sakař173Česká strana sociálně demokratická
Miroslava Babičková Ing.138Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Kršková119Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Flosmanová114Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Langer111Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslava Koutná90Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Procházka78Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Prachová69Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Křtěn65Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT