Raspenava

Počet obyvatel: 2 838

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Pavel Lžičař49technik362Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Blanka Novotná47učitelka319Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Petr Chvojka41učitel296Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Beran37podnikatel294Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Milan Roček55praktický lékař287Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladislav Kobera51vychovatel283Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Štibřík61zástupce starosty256Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Kličková67ekonom255Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Prokop54invalidní důchodce247Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Hanzl42hasič245Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Belda52nástrojař229Občanská demokratická strana
Mgr. Jaroslav Černý60zaměstnanec228Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Janáčková46doručovatelka227Česká strana sociálně demokratická
Boris Sýkora45podnikatel215Občanská demokratická strana
Miroslav Hojný63důchodce193Občanská demokratická strana

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Milan Roček51praktický lékař385Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Lžičař45technik347Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Hanzl38hasič307Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Blanka Novotná43učitelka298Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kobr58řidič autobusu290Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Petr Chvojka37učitel285Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Štibřík57zástupce starosty278Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Kličková63důchodkyně275Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Drahoš41podnikatel266Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Irena Janáčková42poštovní doručovatel265Česká strana sociálně demokratická
Vladislav Kobera47vychovatel253Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Prokop50důchodce244Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jaroslav Černý56vedoucí muzea236Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Belda48nástrojař192Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Boris Sýkora41podnikatel180Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Pavel Lžičař41stavební technik382Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Milan Roček47praktický lékař340Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladislav Kobera43vychovatel322Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Janíček62učitel308Česká strana národně sociální
Nezávislí kandidáti
Hana Kličková59zástupce starosty308Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Petr Chvojka33učitel305Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Kopalová40soukromá podnikatelka292Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kobr54starosta obce282Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
MUDr. František Rais55lékař277Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Prokop46invalidní důchodce238Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Žáček55mistr237Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Hanzl34profesionální hasič235Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Štibřík53podnikatel217Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PaedDr. Jaroslav Perný51vysokoškolský učitel212Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Ladislav Belda44nástrojař162Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
František Rais MUDr.617Občanská demokratická strana
Jiří Kobr607Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Roček MUDr.601Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Kličková570Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Mrňávek516Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Občanská demokratická strana
Věra Balíčková516Občanská demokratická strana
Petr Chvojka Mgr.504Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Drahoslav Benko471Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Štěpán Farský439Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Štibřík ing.425Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Vondráček391Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Krumphanzl367Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Kozák346Komunistická strana Čech a Moravy
Vítězslav Růžička307Občanská demokratická strana
Oldřich Ječný199Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
HLEDAT