Raspenava

Počet obyvatel: 2 838

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Pavel Lžičař53technik269Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luboš Roušal46hasič262Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Drahoš49podnikatel254Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Hrnková57učitelka253Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Kateřina Harcubová44ekonom245Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Verner61technik245Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hubert Silný67zemědělec210Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Mrňávek63podnikatel206Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Prokop58zaměstnanec205Komunistická strana Čech a Moravy
Kamil Novotný51údržbář203Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Kličková71ekonom193Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Ječný44státní zaměstnanec190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Žáček67důchodce184Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Květoslav Žlebek53zámečník181Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Soukup51živnostník179Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vlasta Nosálová44provozní170Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Roušar36zaměstnanec167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Killich42podnikatel166Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslava Loukotová58účetní164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kobr41obchodní manažer162Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Habas46logistik výroby162Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Adolf Lipenský51úředník162Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Jágrová51účetní161Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eva Janáčková27úřednice160Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Hojný37informatik155Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Hojný67důchodce155Občanská demokratická strana
Roman Jech43správce IT150Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Bartoš62podnikatel144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Sýkorová51dělnice143Česká strana sociálně demokratická
Jiří Heinzl41podnikatel142Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Štibřík65zástupce starosty141Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav David27automechanik138Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bohumil Ponc53dělník137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Chroust62ředitel137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Tobolka40zaměstnanec135Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Belda28elektrotechnik134Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslava Jechová38podnikatelka133Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Walter Worsch66důchodce129Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Václavíček64důchodce125Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Michal Ďuďa53podnikatel118Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Renata Pičmanová65důchodce109Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Velcl63technik105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Vítek33zaměstnanec104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Sochor58podnikatel94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Vondráček66technik87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Milan Drahoš45podnikatel260Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Málek27hasič259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kamil Novotný47řidič234Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Šmíd35zaměstnanec215Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Kateřina Harcubová40ekonom213Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Loukotová55účetní211Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Mrňávek59podnikatel203Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luboš Roušal42hasič197Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Vilímová41zdravotní sestra194Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Verner57servisní technik186Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Chroust58ředitel ÚSPM181Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Roušar32zaměstnanec181Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Adolf Lipenský47úředník179Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Hojný34informatik178Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Bartoš58podnikatel177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jiří Vondráček50ředitel ZŠ172Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hubert Silný63soukromý zemědělec171Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anna Hrnková53ředitelka ZŠ167Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlasta Nosálová40provozní167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Killich38podnikatel162Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Odehnal36podnikatel161Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Roman Jech39správce informačních tech.160Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Jágrová47účetní160Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Tobolka36zaměstnanec159Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Skalický32zaměstnanec157Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Ponc49dělník153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Heinzl37podnikatel150Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Kobr37obchodní manažer149Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Mak57svářeč147Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Michal Ďuďa49podnikatel145Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miluška Krumphanzlová71důchodkyně142Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Vondráček62technik140Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Žáček63důchodce139Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Habas42logistik výroby139Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Velcl59technik136Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Sochor54podnikatel135Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Jechová34podnikatelka131Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Květoslav Žlebek49zámečník117Česká strana sociálně demokratická
Roland Machač42stavitel108Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Václavíček60řidič107Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eva Janáčková23úřednice94Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Renata Pičmanová61důchodce94Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav David23opravář zemědělských strojů86Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlasta Sýkorová47operátorka85Česká strana sociálně demokratická
Lenka Tlachová53důchodce74Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Zdeňka Hakenová53ředitelka MŠ262Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Kamil Novotný43řidič242Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Verner53servisní technik240Česká strana sociálně demokratická
Petr Janíček66učitel233Česká strana národně sociální
Nezávislí kandidáti
Ing. Kateřina Harcubová36ekonom230Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jiří Vondráček46ředitel ZŠ228Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Luboš Roušal38hasič225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hubert Silný59soukromý zemědělec225Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Málek23hasič221Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Mrňávek55podnikatel221Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Harald Altmann41obch.-tech. zástupce218Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Loukotová51účetní216Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Šmíd31zaměstnanec214Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Žáček59skladník214Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Irena Šmídová46podnikatelka198Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Hrnková49učitelka MŠ193Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Trejbal53zaměstnanec193Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Růžička55zaměstnanec176Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Krčmář33soukromý podnikatel174Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Hojný30informatik169Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeňka Koutová54učitelka167Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Bartoš54podnikatel167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Chroust54ředitel ÚSSM164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Ponc45dělník159Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Ďuďa45podnikatel155Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Nosálová37provozní149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Mak53svářeč147Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Velcl55technik147Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miluška Krumphanzlová67důchodkyně141Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Václavíček56řidič141Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Sochor50podnikatel140Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Štětina51podnikatel140Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Vondráček58technik139Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
David Kolačný24ved.čerpací stanice137Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Přib56důchodce125Česká strana sociálně demokratická
Petr Scholze45zaměstnanec125Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Koutný29stavitel116Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Šosvol30obráběč na CNC str.112Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Luděk Nosál41výpravčí ČD111Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Jágrová43účetní103Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Habas38logistik výroby100Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Killich34podnikatel98Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eduard Souček62důchodce87Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Roman Janda32strojník85Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Roland Machač38stavitel83Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Ginč23ČD-vlakvedoucí os.v.82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Blanka Novotná39učitelka287Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Mrňávek51soukromý podnikatel273Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Vlková41zdravotní sestra217Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Černý52vedoucí muzea210Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Lžičař25soukromý podnikatel209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Verner49technik205Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Loukotová47účetní187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Petrnoušek29celník186Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Bartoš50soukromý podnikatel182Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hubert Silný55soukromý zemědělec177Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Irena Janáčková38poštovní úřednice177Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Šmíd27zaměstnanec162Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Chroust50ředitel ÚSSM157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Ponc41dělník157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Vondráček54technik156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Irena Šmídová42podnikatelka156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Koutová50učitelka153Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jan Dvořák58manažer151Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Kozák50technik150Komunistická strana Čech a Moravy
Blanka Kamidrová33dělnice148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Hrdina50mistr141Česká strana sociálně demokratická
Miluška Krumphanzlová63důchodkyně135Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Růžička51zaměstnanec131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Machová34referentka128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Přib52invalidní důchodce122Česká strana sociálně demokratická
Anna Bursová48technik122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Odehnal53soukromý podnikatel117Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Stanislav Mak49svářeč111Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Velcl51technik110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Bartizal49soukromý podnikatel108Česká strana sociálně demokratická
Vítězslav Růžička69důchodce108Občanská demokratická strana
Miroslav Moučka52zámečník107Občanská demokratická strana
Renata Pičmanová54učitelka mateřské školy107Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Schiller63důchodce105Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Vlasta Moučková56úřednice105Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Libuše Hanzlová56důchodkyně104Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Luděk Nosál37výpravčí ČD101Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Pipping51elektromontér100Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Hroch37učitel98Česká strana sociálně demokratická
Michal Ďuďa41podnikatel96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štefan Tóth55podnikatel93Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vlasta Štychová63důchodkyně93Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Ing. Vladimír Boháč47manažer88Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hana Jágrová39účetní79Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alfréd Prade64důchodce74Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Boumová47v domácnosti68Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Oldřich Špetlík53soukromý podnikatel54Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Jarmila Forchtnerová73důchodkyně52Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Zdeňka Kloudová67důchodkyně50Důchodci za životní jistoty
Pavel Outrata45soukromý podnikatel46Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Michal Ďuďa48dělník42Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Hana Bártová68důchodkyně41Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Anna Koníčková70důchodkyně32Důchodci za životní jistoty

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vladislav Kobera472Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeňka Jehličková439Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Hojný433Občanská demokratická strana
Petr Verner ing.413Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Prokop386Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Černý385Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Šubrt382Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Muller371Občanská demokratická strana
Miroslav Moučka355Občanská demokratická strana
Vladislav Kobera349Občanská demokratická strana
Alena Václavíčková345Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Boris Sýkora343Občanská demokratická strana
Jaroslav Velcl327Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Ďuďa310Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Dvořák ing.286Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Šolc250Občanská demokratická strana
František Štěpka183Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Pičman164Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Velc145Česká strana sociálně demokratická
HLEDAT