Supíkovice

Počet obyvatel: 711

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Stanislav Bračík36OSVČ116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Šafář36policista112Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Jati34obchodní zástupce102Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Mašková46úřednice96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Benč62podnikatel92Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Bračíková60účetní91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dagmar Kostečková48administrat. pracovnice84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Simona Marečková38účetní83Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
David Urubek35zaměstnanec78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Alena Opálková46finanční poradce72Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Bohuslav Hoza60vedoucí výroby72Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislav Obzina35živnostník70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Hečková47ekonomická poradkyně67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Frkáň45mistr na montážní hale64Česká strana sociálně demokratická
Milan Strnka52vedoucí výroby55Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Hečková50podnikatelka53TOP 09
Nezávislí kandidáti
Pavel Kysela40svářeč50Česká strana sociálně demokratická
Naděžda Melišová54učitelka47Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Poskočilová54účetní47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ondřej Ďuriš33strojní mechanik46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Malaník49mistr, zámečník45Česká strana sociálně demokratická
David Zábranský36zaměstnanec44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kowařowský68důchodce41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Prudil61školník35Komunistická strana Čech a Moravy
Miloš Pudil41správce sportovního areálu35Česká strana sociálně demokratická
Josef Maňura44textilní chemik33Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Blahoslav Loveček75lékař32Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Šmoldová62dělnice28Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Strnka24strojní zámečník27Česká strana sociálně demokratická
Jan Bračík26mistr na montážní hale26Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Slavomíra Malaníková45SOŠ textilní25Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marta Lovečková63zdravotní sestra23Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Pišťáková72učitelka19Komunistická strana Čech a Moravy
Štěpán Šňupík74dělník17Komunistická strana Čech a Moravy
Alexandra Šňupíková71důchodkyně13Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Karel Kubíček41mistr148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Marian Zuber46soukromý zemědělec139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Bohumil Kaněk57vedoucí provozu105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bronislava Burďáková49vychovatelka86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kowařowsky64důchodce84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Ludmila Bračíková30ekonom81Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Mašková42úředník79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Prudil57školník72Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Ďopanová38referent65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radka Lašáková23student60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Blahoslav Loveček71důchodce58Komunistická strana Čech a Moravy
Lenka Frenclová45referent53Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Šmoldová58důchodkyně41Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Štěpán Šňupík70důchodce41Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marta Lovečková59důchodkyně36Komunistická strana Čech a Moravy
Alexandra Šňupíková67důchodce22Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Josef Benč54soukromý podnikatel169Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Bohuslav Hoza52technický pracovník148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Feilhauer46živnostník114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Ďopan41učitel99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Malaník41dělník99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Hečková39soukromá podnikatel.85Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Machala55dělník79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Frenclová41účetní75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Šťastný56mistr výroby69Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Naděžda Melišová46učitelka68Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Hrabovský31státní zaměstnanec67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jarmila Lašáková43učitelka67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Bračík28soukr.podnikatel65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Paščinský41automechanik65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Blahoslav Loveček67lékař64Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Ševčík31dělník60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Feilhauer45skladník56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Novák39zámečník54Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Matej Gális47zedník52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Prudil53elektrikář48Komunistická strana Čech a Moravy
Štěpán Šňupík66důchodce48Komunistická strana Čech a Moravy
Naděžda Kolbová53administrat.prac.44Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marta Lovečková55zdravotní sestra42Komunistická strana Čech a Moravy
Ivana Lovětínská44vedoucí škol.jídelny37Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Hlaváček72důchodce34Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Hnízdil64důchodce32Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludvík Zábranský56vrátný32Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vladimír Prudil49elektrikář110Komunistická strana Čech a Moravy
Michal Kelle60dělník69Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Rolníková52důchodce64Důchodci za životní jistoty
Jiří Vobořil61důchodce58Důchodci za životní jistoty
Anna Prudilová74důchodce47Komunistická strana Čech a Moravy
Dorota Ševčíková60důchodce45Důchodci za životní jistoty
František Vévoda70důchodce42Důchodci za životní jistoty

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Josef Koudelka130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Ďopan120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Novák119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Růžena Ševčíková101Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Carva97Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Prudil97Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromíra Bínová97Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Malaník90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Procházka, ing.85Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Ladislav Feilhauer81Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Černý, ing.73Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Vojtěch Džurný65Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Pavel Kysela65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Frkáň63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Ševčík60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vacula51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Doležel43Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Miroslav Kucharčík36Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
HLEDAT