Časté otázky a odpovědi

Jaké volební výsledky jsou na vašem serveru prezentovány?

Jak plyne z názvu serveru, zaměřujeme se na dění v komunální politice. Do statistických přehledů jsou proto zahrnuty pouze výsledky voleb do obecních zastupitelstev. Nenajdete zde výsledky voleb ostatních, jako jsou například volby do Poslanecké sněmovny nebo do Senátu. Zde se, prosím, obraťte na oficiální zdroj Volby.cz, který provozuje Český statistický úřad. Specifickou kategorií jsou volby do zastupitelstev krajů, které nyní nezpracováváme, avšak uvažujeme o jejich budoucím zpracování. Výsledky doplňujících voleb do obecních zastupitelstev připravujeme.

Proč je nutno článek přiřadit k městu?

Server je zaměřen na lokální dění v konkrétním místě.

Musím se registrovat, abych mohl vkládat články?

Článek můžete vložit i jako neregistrovaný uživatel. Nabízíme ještě alternativní možnost zaslání článku na e-mailovou adresu clanek@komunalnipolitika.cz.

Chci podat stížnost.

Veškeré stížnosti přijímáme na e-mailové adrese nadrazi@komunalnipolitika.cz. Pokud se vaše stížnost týká obsahu článku vyjádřete to hlasováním o kvalitě příslušného článku. Web je zcela otevřen vašim názorům a postřehům. Pokud nesouhlasíte s názory napište vlastní článek a uveďte vše na pravou míru. Články které porušují kodex webu je možno označit jako nevhodné a touto cestou je možno vyvolat jejich zneviditelnění.

Mám námět, o který bych se s vámi rád podělil.

Máte-li námět na vylepšení, postřeh či jiný návrh, o kterém byste nás rád zpravil/ráda zpravila, prosím, zašlete nám jej na e-mailovou adresu namet@komunalnipolitika.cz. Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu, která nám umožní lépe formovat naše služby a vycházet vstříc okruhu čtenářů a publikujících.

Mám zájem o umístění reklamy na vašem serveru.

Server neposkytuje reklamní prostor.

Našel jsem chybu.

Budeme rádi, když nás upozorníte na jakoukoli nefunkčnost, ale i překlep (ne překlep v článku, ale v systému), který zaznamenáte. Prosím, uvědomte nás o tomto zprávou zaslanou na e-mailovou adresu chyba@komunalnipolitika.cz. Děkujeme.

Proč hledání tak dlouho trvá?

Hledání prohledává databázi 500.000 kandidátů. Dali jsme přednost úplnému prohledání před omezenými výsledky. Nemusíte používat diakritiku, pokud zadáte více slov, musí být všechny nalezeny. Nemusíte zadávat celá slova, stačí kmen.

HLEDAT